מיכל גבע פרומו
מיכל גבע | צילום: ניר גבע

הזמרת והיוצרת מיכל גבע מוציאה את השיר החדש "הביתה", אותו כתבה והלחינה. גבע אף עיבדה והפיקה מוזיקלית יחד עם ניר גבע וטל לוי. בשיר החדש שרה גבע על האופן שבו משתקפים הגעגועים שלה לעבר ולילדות בחייה האישיים הנוכחיים ובזוגיות.

"הביתה"
"כמה שביקשתי ולא קיבלתי, כמה שבכיתי כמו ילדה, כמה שאין לי מה לקחת, ככה לא נשאר לי מה לתת לך / כמה שהלב שלי רעב, הסיפור שלי משעמם, אני רוצה לחזור עכשיו הביתה, אבל אני בבית / אה אה אה....

כמה שאסור לי, ככה יותר רציתי, לילה אחד להיזכר בי, כמה שנחזיק מעמד ביחד, כמה שנחזיק יותר חזק /
כמה שהלב שלי רעב, הסיפור שלי משעמם, אני רוצה לחזור עכשיו הביתה, אבל אני בבית / אה אה אה...

אני רוצה לחזור עכשיו הביתה, אבל אני בבית".

מיכל גבע בדרך לאלבום חדש עם סיבוב הופעות חדש

"הביתה" הוא סינגל ראשון מתוך אלבומה השני של מיכל גבע, אשר ייראה אור השנה. הוא כשנתיים לאחר ששחררה את אלבומה הראשון, בעקבותיו סומנה כיוצרת מיוחדת על ידי המבקרים והקהל. במהלך העשור האחרון הופיעה גבע הופיעה עם שיריה ברחבי הארץ בליווי להקה וצברה קהל. בשנה שעברה העלתה מופע סולו אקוסטי בשם "עוף החול", בו ליוותה עצמה בגיטרה ופסנתר.

גבע אף השתתפה בתכנית "דה ווייס", שם ביצעה קאבר ל"שלח לי מלאך" של משינה, אותו היא מבצעת בשנים האחרונות בהופעותיה, והוא אף ייכלל באלבומה החדש לצד שירים שכתבה והלחינה.

ב- 19.06.12 תשיק מיכל גבע מופע חדש ב"אוזןבר" בתל אביב. היא תשיר ותנגן בגיטרה ואיתה על הבמה יופיעו עינב ג'קסון כהן בפסנתר, קסיו, גלוקנשפיל ואקורדיון, טל לוי בבס, חליל ובייס דראם ועמרי רחום בטוויג ויברפון ופרקשן. הופעות נוספות: 12.06 עשן הזמן, באר שבע. 23.06  ארט בר, עין הוד.

>> מורן אהרוני שרה עמיר ומרים בניון