מירי מסיקה, שנבחרה לכס השיפוט בעונה הבאה של ,"כוכב נולד", מוציאה במקביל ביצוע אינטימי ל"אני באה אליכם" - אחד הלהיטים הראשונים שלה מתחילת הדרך והאלבום הראשון, שזוכה כאן לטוויסט אתני מעניין.

ביצוע מעניין נוסף של מסיקה הוא ל"על הגשר הישן" המרגש של רמי קלינשטיין. שני הביצועים לקוחים מדי.וי.די המתעד הופעה אינטימית במועדון זאפה. בקולה המיוחד היא מעניקה לשיר הקלאסי ביצוע עדין ודרמטי, מצמרר באמת, מסוג הביצועים בזכותם זכתה לאחרונה למחמאה מריטה, שסימנה אותה כממשיכת דרכה.

הדי.וי.די החדש של מסיקה ייצא בתחילת ינואר, ובצמוד אליו גם דיסק אודיו, ובהם כ- 13 שירים מתוך המופע האקוסטי בזאפה, אותו קיימה מסיקה משך כשנה וחצי, במקביל להופעותיה על הבמות הגדולות באולמות בכל רחבי הארץ. זהו פורמט קטן יותר, אקוסטי, אינטימי, חם, בו מסיקה הדיווה קרובה מתמיד אל הקהל. בין השירים המופיעים בדי.וי.די להיטיה הגדולים: "באה אליכם", "שלום לאמונות", "נובמבר", "ברכת המלך", "חוזר בחזרה", וכאמור ביצוע מיוחד ל"על הגשר הישן".

חוזרת להופעות

יציאת המארז מלווה בסיבוב הופעות אקוסטי במועדונים ברחבי הארץ. על העיבודים וההפקה המוזיקלית אחראי אורי זך, בעלה של מסיקה, שמנגן בפסנתר. איתם על הבמה גם אמיר פינטו בכלי הקשה, יניב דדון בגיטרה אקוסטית ומיקי ורשאי בבס.

מירי מסיקה והלהקה יופיעו בזאפה הרצליה (29.12; 24.1), זאפה תל אביב (17.1) ובברל'ה בלהבות חביבה (22.1).

>> מסתמן: כוורת תתאחד בקיץ 2011