רונית שחר פרומו (צילום: אלין נחמיה)
איזה שיר יפה. רונית שחר | צילום: אלין נחמיה

רונית שחר חוזרת עם השיר החדש "כל העולם", אותו כתבה והלחינה. השיר יהיה שיר הנושא של אלבומה הבא, בעיבוד והפקה מוזיקלית של שחר ויונתן כנען. בשיר מבטאת שחר את כמיהתה לקהל שיחזור אליה אחרי שנים לא קלות. התוצאה היא אחד השירים היפים שנשמעו בארץ לאחרונה, שעשוי להחזיר את שחר לימי הלהיט "אהוב יקר".

האלבום החדש יהיה הרביעי במספר של שחר, חמש שנים אחרי אלבומה הקודם. שלושת אלבומיה עד כה כללו להיטים כמו "שלום לתמימות" "ועכשיו ניגע", "נורית", "תרגעי עכשיו", "להתחיל להמשיך" וכאמור "אהוב יקר", שמיקמו אותה במקום של כבוד במוזיקה הישראלית.

"האלבום החדש והרביעי שלי עשה דרך ארוכה. מעולם לא תכננתי להוציא אלבום פעם בכמה שנים, אלא הרבה יותר מהר מזה אבל תהליכים פנימיים כנראה מובילים לי את הדרך יותר ממה שנדמה לי", אומרת שחר. "בתוך החיפוש התחלתי להבין, שכנראה הפעם אני בשלה גם להפיק וכך יצא שזו פעם ראשונה שאני שותפה בהפקה המוזיקלית, ביחד עם המפיק הצעיר יונתן כנען, שזכיתי להכיר.

"החיבור והכימיה בינינו היו מרגשים בטבעיות שלהם. בהמשך הצטרפה אלינו אלונה דניאל שותפתי להופעות, והביאה גם את הערך המוסף שלה כמוזיקאית וכמתופפת. זה היה מסע פנימי כמו גם פיזי, מסע של למידה והתבגרות ובעיקר מלא באנשים מדהימים".

כל העולם

לך תשאל את הקבצן ברחוב, "בשבילך, מה זה אושר? ומתי יהיה טוב?" / "אם תהיה לי מיטה חמה, לחם, חמאה, בן אדם, אז יהיה לי את כל העולם"

לך תשאל את האיש השבור, "בשבילך מה זה אושר?, מה זה אושר גמור?" / "אם היא פעם תסלח לי, ואם פעם תחזור, בן אדם, אז יהיה לי את כל העולם".

ואני, שבאתי משם, שנשבר לי הלב, שלבשתי בגדים של קבצן, יודעת, שכל מה שיש זה עכשיו, וזה כאן, וזה כל העולם

לך תשאל שחקן בלי במה, "בשבילך, מה זה אושר?, מנוחה לנשמה" / "אם יבוא רק עוד פעם, קהל לאולם, בן אדם, אז יהיה לי את כל העולם"

>> בן ארצי בשיר חדש: "חלומות 34"; טל שגב שר דאנס: "קבלו אותי"