בימוי: אורן סטלקול

הזמר והיוצר שגיא אוסי, יוצא "כוכב נולד", מוציא את השיר והקליפ "פעם אחת יותר מדי". אוסי כתב את המילים, המתארות מערכת יחסים לא טובה אשר נמשכת ונמשכת עד לרגע בו מחליטים להיות אמיצים ולסיים את הקשר. הוא שר: "פעם אחת יותר מידי, את אמרת שאת עוזבת. ופעם אחת יותר מידי הלב שלי נפגע, ופעם אחת יותר מידי את ראית דמעה יוצאת מעיניי. זאת הפעם שבה הוצאתי אותך מחיי, לאהוב אותך..."

שגיא הלחין את השיר יחד עם דור אלקלעי. אלקלעי שותף לעיבוד עם לואי להב ואריאל טוכמן, שהפיקו מוזיקלית. "פעם אחת יותר מדי" הוא סינגל שני מאלבום הבכורה של שגיא אוסי, אחרי השיר "להישאר".

הקליפ "פעם אחת יותר מדי" מציג שני זוגות - שגיא אוסי ובחורה ממנה הוא נפרד, שיושבת איתו לשיחה בבית קפה, וצמד רקדנים שרוקדים מאחוריו בזמן שהוא שר, שמביעים בתנועות הריקוד שלהם את יחסי המשיכה והדחייה שבקשר האישי המורכב בין בני הזוג עליהם מדבר השיר.

שגיא אוסי הוא כיום חייל משוחרר, אחרי ששירת בין היתר בכלא 6. ב-16.10 יופיע במועדון ה"פאנץ'-ליין" בתל אביב (רח' הארבעה 6), במופע השקה לסינגל החדש.

אוסי צפוי לארח על הבמה את אדיר גץ. השניים מכירים עוד מהימים של "כוכב נולד", והשבוע נכנסו יחד לחדר החזרות, וביצעו את השיר "מהר מדי", עמו הופיע אוסי בתוכנית.