צמד הפופ TYP, עברי לידר ויונתן גולדשטיין, מוציאים את השיר "Let's Do It Right", בשיתוף הזמרת ההולנדית אווה סימונס, כסינגל ראשון מתוך האלבום החדש של ההרכב האלקטרוני הבינלאומי. השיר הוא דואט של לידר עם סימונס, ששיתפה פעולה עם אפרוג'ק וויל איי אמ.

שיתוף הפעולה נוצר על ידי מפיק הפופ הצרפתי מייקל תורג'מן (מבית ההפקות של מרטין סולבג' - השניים עבדו על האלבום האחרון של מדונה). תורג'מן שלח מפריז הצעה לביט, לידר וגולדשטיין יצרו את הבסיס המוזיקלי והטקסטואלי לשיר, ולאחר שגובש הכיוון הכללי בין תל אביב לפריז נשלח החומר לאווה סימונס שמתגוררת באמסטרדם. סימונס הוסיפה שינויים משל עצמה ושלחה מהאולפן שלה באמסטרדם את החלק שלה. גם צילום העטיפה נעשה בדרך דומה - לידר וגולדשטיין צולמו בישראל וסימונס באמסטרדם. את יציאת הקליפ מלווה קליפ מילים מיוחד.

קליפ המילים של השיר

האלבום החדש

האלבום החדש של "The young professionals" ייצא החודש ויתמקד בתיעוד שעות הלילה. הוא פחות אווירתי ויותר פופי, מושפע מסצנת הפופ העולמית ומשתתפים בו אומנים מהעולם. כך, למשל, השיר השני מהאלבום ייקרא "Say Hey" והוא בשיתוף "Far East Movement", שעבדו עם ג'סטין ביבר.

האלבום החדש הוקלט במהלך שנת 2013 בישראל ובאולפנים של האמנים מחו"ל המשתתפים בו. הוא ייקרא "Quick quick star star money money". שמו נולד בשיחת טלפון בין לידר וגולדשטיין לבין מנהל חברת ההופעות הבינלאומיות שלהם. עולם המוזיקה של היום, אמר להם, איבד את הרומנטיות, האמנות נזנחה וכולם בתעשיית המוזיקה חושבים רק על פרסום וכסף, סלבריטאות וכוכבות הפכו למטרה והכל צריך להיות כאן ועכשיו. ובמשפט אחד, כלומר - Quick quick star star money money. באלבום אף יופיע שיר המבוסס על המשפט הזה.