אין תמונה
בלב אחד. אביבה אבידן, דן פרבר ויוסטון פרוג'קט

נדמה שרק ב"משפחת תאקט" יכולים לחשוב על חיבור שכזה. הראפר דן פרבר המכונה "מטרו", הזמרת הים-תיכונית המתקאמבקת אביבה אבידן והרכב הדאנס וההפקה "יוסטון פרוג'קט" התקבצו כדי לחדש בצמד גרסאות מעודכנות לשנת 2010, גרסת דאנס וגרסת היפ הופ את הלהיט "בלב אחד", המוכר יותר בשם "סאלאם עליכום".

"בלב אחד" ("סאלאם עליכום") היה אחד הלהיטים הגדולים של הזמרת חדווה עמרני, שנכתב על ידי חיים חפר והולחן על ידי דובי זלצר. השיר בביצוע עמרני הפסיד ל"אבאניבי" של יזהר כהן בפסטיבל הזמר של שנת 1978, שהמנצח בו ייצג את ישראל באירוויזיון של אותה שנה. שני השירים הגיעו בתחרות לאותו מספר נקודות, אך הוחלט על ידי ועד השופטים ש"אבאניבי" הוא המנצח. השיר חודש לפני כמה שנים על ידי אתי קסטרו (לשעבר מלהקת "חמסה") יחד עם הראפר הערבי סאז.

סאלאם עליכום

השיר הזה אלקטרו-מגנטי / מטרו / משלב בין טכנו לאתני / השיר הזה אלקטרו-מגנטי / מטרו / משלב בין טכנו לאתני

שלום עליכם, יאללה אודרוב / מייצג את הדור של היו טיוב / תל אביבי, הכי קיצ'י / אם תרגישי אז וואללה אישי / שלום לכולם , ו לכולם שלום / וואלאק אליק בליק מחכים לאלבום / חוויה' לא הזיה / יוסטון נראה לי שיש בעיה / מתגלגל לכם בפה כמו מסטיק / גם אם מיחזרתי - ת'שיר כמו פלסטיק / הכי אסלי, מיסטה בומבסטיק / שר גם בערבית, אשכרה? ראסמי! / בום של הבאסים, תן לו בטראנסים / השיר חם כמו אסאדו / כולם שרים אותו יחד כמו בטורנדו

סלאם עליכום....סלאם עליכום, בוא תגיד שלום (בוא תגיד שלום) / סלאם עליכום, בוא תגיד שלום (בוא תגיד שלום)
סלאם עליכום, בוא תגיד שלום (בוא תגיד שלום) / סלאם עליכום, בוא תגיד שלום (בוא תגיד שלום) / קח ידי ותן לי יד, ונשיר בלב אחד  / סלאם עליכום, ונאמר שלום (ונאמר שלום)