בימוי: גיל לביא

דוד לביא, פיינליסט העונה האחרונה של "כוכב נולד", מוציא את קליפ הבכורה הרשמי הראשון שלו, לשיר "Straight Away", הסינגל הראשון שלו, שיצא לפני כשבועיים.

את הקליפ ביים גיל לביא, צלם המתגורר בניו יורק ובן דוד של דוד. כשקפץ גיל לביקור משפחתי בארץ, הציע לדוד לביים את קליפ הבכורה שלו. הקליפ נוצר בירושלים, בחדר אחד, בדומה לאופן שבו נוצר השיר. סשן הצילומים שנמשך שלושה ימים התרחש בבית עתיק במיוחד בשכונת קטמון בירושלים, ששייך לצלם בגיל 80, עם מקרן שקופיות מימי מלחמת העולם השנייה, עליו הוקרנו שקופיות שנבחרו מאוסף התמונות המשפחתי של דוד לביא.

דוד לביא על השיר: "פתאום הבנתי את עצמי"

את השיר "Straight Away" כתב והלחין דוד לביא עצמו, שהפיק ועיבד מוזיקלית עם ישי פיציון, אשר ניגן בפסנתר. השיר מדבר על מעשה שעשה לביא כבחור צעיר שנמצא עדיין בגיל ההתבגרות עם מישהי או מישהו בערב חג המולד, מעשה שהוא מתלבט לגביו - האם לספר עליו להוריו או לא, כי אם יספר הם יגיעו ויקחו אותו משם באופן מיידי.

"השיר נכתב והוקלט לפני שנה", סיפר דוד לביא בראיון מיוחד ל-mako, "ממש ימים ספורים לפני האודישן לכוכב נולד. כשניגשתי להקליט אותו בדירה הישנה שלי, שהיתה חדרון קטן בשכונת נחלאות בירושלים, גיליתי שנוצרת לי מול העיניים תמונה מדויקת של מה שאני רוצה להגיד, ממש שכבה אחרי שכבה, ופתאום הבנתי את עצמי, והשיר הזה, גם אחרי שנה שבה הכל השתנה לי בחיים , נשאר רלוונטי עבורי".

>> "איפה הילד?" בארבעה שירים מאלבומם החדש
>> נוי דנן בסינגל שני: "קצת אחר"