אין תמונה
נתן הכל למרלן. עוזי חיטמן ז"ל

פרויקט "עבודה עברית - שרים עוזי חיטמן" הושק לא מזמן עם שלושה משיריו, בביצוע מושיק עפיה, ליאור נרקיס ודודו אהרון. עתה מגיע השלב הבא בפרויקט, במסגרתו מבצעים זמרים ים-תיכוניים ממיטב הרפרטואר החיטמני.

היום יוצאים שלושה סינגלים חדשים: שמעון בוסקילה שר את "מה חשוב היום",  גליקריה מוסיפה את "עד מתי אלוהיי" ועידן יניב מצטרף עם "מרלן". האוסף המלא עתיד לצאת לחנויות בתחילת חודש מרץ 2010.

"מרלן " – עידן יניב

עידן יניב, מהכוכבים הצעירים בזרם הים תיכוני מגיש ביצוע חי ואנרגטי ללהיט "מרלן". השיר זכה לטקסט מקורי של חיטמן ללחן יווני, שבוצע על ידי זוהר ארגוב. מאז הפך "מרלן" ללהיט גדול המזוהה מאוד עם רפרטואר שיריו של חיטמן.

"עד מתי אלוהי" – גליקריה

הזמרת היווניה גליקריה, שהפכהאת ישראל לביתה השני, שיתפה פעולה בעבר עם עוזי חיטמן ואף הקדישה לו את אלבומה הראשון. בפרויקט מבצעת גליקריה את השיר "עד מתי אלוהיי", שנכתב על ידי חיטמן לזמר זוהר ארגוב ומאז זכה לביצועים רבים על ידי אומנים שונים. חיטמן התייחס לשיר באחד הראיונות ואמר שהשיר נכתב במיוחד עבור ארגוב, לאחר שביקר בביתו וראה כיצד הוא מעביר את חייו בצל המוות.

"מה חשוב היום" – שמעון בוסקילה

שמעון בוסקילה, זמר ויוצר מוערך, מבצע את השיר המרגש "מה חשוב היום", אשר נכתב על ידי חיטמן והולחן על ידי אבי טולדנו, שאף ביצע אותו בשנות השבעים. בפרויקט זוכה השיר להפקה מדויקת ומרגשת עם צבע הקול הייחודי של בוסקילה.