נראה שכבר די בטוח להגיד את זה - ההיפ הופ הוא הז'אנר הכי לוהט בישראל כרגע. זה המקום בו קורים הדברים החדשים, המרגשים והמרעננים באמת, ודוגמה חמה מהתנור לכך הוא אביאור מלסה. הצלחנו לתפוס אותו רגע לפני שהוא פורץ בגדול: אחרי שני שיתופי פעולה בלהיטים "מהמתוק אל המר" של KGC ונ"נפש לא זמינה" של בן בלקוואל. הוא גם הוחתם בחברת התוכן ארומה MUSIC, שדואגת לשים יד על כל השמות הצעירים במוזיקה הישראלית, כמו יובל דיין, עידן עמדי, גיא ויהל, לירן דנינו ועדן בן זקן.

אחרי שהוא שר ומופיע מילדות, סרטוני היוטיוב שלו משכו תשומת לב של רבים, ביניהם היוצר והראפר איזי שהתרשם מהכשרון של הבחור בן העשרים שעוד משרת בצבא. עכשיו הוא מוציא את הסינגל הראשון שלו "קיץ", שכתב והלחין יחד עם איזי ועיבד והפיק מוזיקלית עמית שגיא.

"אחרי שנים של עשייה והתבוננות מאחורי הקלעים, אני מגיע לרגע שחלמתי עליו, מוציא לעולם את הסינגל הראשון שלי, זו התרגשות גדולה שקשה לתאר במילים", הוא מספר. "אני חושב ששיתופי הפעולה שזכיתי לעשות עד היום, האנשים שלצידם חוויתי את העשייה, הכישרון והמקצוענות, עזרו לי להרגיש מוכן. עכשיו, עם החתימה בלייבל מוביל ומוערך אני בשל לחלוטין לשחרר חומרים משלי. עד עכשיו זו חוויה מטורפת ואני ממש מקווה שהשיר שלי יסחוף את כולם בפאן״.

איך התחלת לעבוד על השיר?

"התחלתי עם הלחן, היה לי פזמון בראש, כתבתי וכתבתי וכתבתי. ישבתי אצל המפיק שלי עמית, הרמנו טלפון עם איזי וכתבנו אותו ביחד. אני ואיזי מכירים כבר שנה, מהסרטונים שהיו לי ברשת. אחרי שהוא ראה אותי ב'צינור', הוא פנה אליי והתחלנו לדבר. הייתי אמור להתארח בשיר שלו וזה לא הסתדר עם הזמנים. מאז הוא בקשר ומייעץ לי".

יש מודל לחיקוי? את מי אתה שומע?

"יש את דרייק, אני מעריץ גדול שלו. יש לי חולצות ודיסקים שלו ואפילו גם נסעתי להופעה שלו. את כריס בראון אני מעריך מבחינת פרפורמנס, ריקודים, רמת ההפקה. אני מאוד מעריך את KGC והם גם חברים. קפה שחור חזק הם גם חברים. אבל אני שומע יותר יותר מוזיקה חו"ל. אני רוצה לקחת את הז'אנר הזה ולהביא אותו לארץ".

ומה החלום?

"מדיסון סקוור גרדן בניו יורק. הגבולות שלי הם לא רק בארץ, בלי ספק. המטרה שלי היא לגמרי להתקדם לחו"ל".