בימוי: ענבל זובלסקי

הזמרת והיוצרת דיה רז מוציאה את הקליפ "קומדיה רומנטית", לשיר הנושא מאלבומה השני, אותו יצרה עם אדם בן אמיתי, תחת ניהול אמנותי של שחר אבן צור. השיר המתאר פנטזיה רומנטית ומעובד כמעין פס-קול לסרט רומנטי, כמו האלבום כולו, שעוסק בכמיהה לאהבה "כמו בסרטים" עם הומור עצמי ואמונה שהיא מחכה לה על הספה.

"קומדיה רומנטית"

"כשישבתי מולך לא הסתכלת עלי, כיסיתי את היד על הפנים, לא תמיד אני בטוחה, אם העין שלי פקוחה / אם תשב מספיק זמן לידי על הספה, בסוף עוד אתאהב בך / שוטף כלים מול הרחוב, דרך החלון תמיד חושבים רחוק, השמש כבר לא תצא היום, אבל אם תשב, אם תשב / אם תשב מספיק זמן לידי על הספה, בסוף עוד אתאהב בך / תרקוד אתי בסלון, העולם שלנו מלא חלונות, אל תדאג כל כך, הידיים שלי קטנות בשביל לחבק חזק / אם תשב מספיק זמן לידי על הספה, בסוף עוד אתאהב בך".

האלבום

האלבום "קומדיה רומנטית" הוא אחד האלבומים המוצלחים שיצאו בפופ-רוק הישראלי בשנה שעברה. הוא משלב מלודיות עדינות עם מילים מלאות אירוניה ופיכחון, וגיטרות חשמליות עם כלי מיתר שמלווים את הקול החד- משמעי של רז. אלבום בו היא נחשפת תוך כדי נגיעות אישיות על החיים ועל מערכות יחסים, עם עדינות מסקרנת וחספוס לא מתאמץ. "האלבום הוא לא סטוץ", אומרת רז, "הוא מערכת יחסים שמבטיחה ומקיימת כמו בקומדיות הרומנטיות הטובות".

דיה רז, 30, הוציאה לפני שלוש שנים את אלבום הבכורה "ילדת השמש", בעידוד ובדחיפתם של שחר ואייל אבן צור, אשר הפכו בשבילה למשפחה שנייה. היא למדה לנגן בגיטרה אצל נושי פז, מהר מאד סומנה בתל-אביב כנערת רוק מבטיחה.

*הופעה לכבוד הוצאת השיר תתקיים ב-16 בפברואר ב"אוזן בר" בת"א בשעה 22:00.