אין תמונה
מי רוצה לשחק עם פאולה? ולשטיין ב-"Play With Me"

פאולה ולשטיין, יוצאת העונה השביעית של "כוכב נולד", מוציאה את השיר החדש "Play With Me", אותו כתבה. את הלחן וההפקה המוזיקלית יצרה עם רועי שן-צור, בן זוגה, שפועל במסגרת חברת "מונסטר מיוזיק", שמפיקה שירים ומוזיקה לפרסומות בארץ ובחו"ל.

לדברי ולשטיין הכוונה היתה ליצור להיט אינדי-דאנס פופי ברוח אלקטרו-קלאש עדכני, ונראה שההימור הצליח, כיוון שהשיר נבחר להוביל את קמפיין האביב של חברת האופנה "קסטרו". בימים אלה עובדת ולשטיין על קליפ משלה לסינגל החדש, ובמקביל תופיע באוזן-בר בתל אביב ב-23 באפריל.

פאולה ולשטיין היא בהשכלתה המוזיקלית פסנתרנית, גיטריסטית ובוגרת "רימון", אשר אותרה על ידי אנשי "כוכב נולד" בארצות הברית והגיעה ארצה במיוחד כדי להשתתף בתוכנית.

אחרי "כוכב נולד" טסה ולשטיין לניו יורק והקליטה אלבום בכורה. עם שירים שכתבה והלחינה יחד עם ג'סי האריס (נורה ג'ונס). לדבריה היא עבדה בצמוד למפיק אלכס דה קיד (ריאנה, אמינם), והפיקה את אלבומה בשיתוף עם אנדי בולדווין (ביורק) והגיטריסט גילבר גילמור. בימים אלה נמצאת ולשטיין במגעים עם חברות תקליטים בארץ ובארה"ב לגבי הוצאת האלבום בחודשים הקרובים.

במקביל להקלטות הופיעה ולשטיין בארצות הברית, קנדה ואסיה. ברזומה שלה הופעות ב"בלו נוט" - מועדון ג'אז אגדי בניו יורק, "רוקווד" ופסטיבלים כמו פסטיבל מילווקי ו-CMJ, ופסטיבל הפסנתר של "סטיינוויי" במועדון ה"Highline Ballroom".

>> סיון טלמור בשירים מאלבום הבכורה "לונה פארק"