אין תמונה
השמלה ממדריד של מוניקה סקס, עטיפת הסינגל

זה לא קורה הרבה, אבל כשזה קורה זה איכותי ומרגש. להקת מוניקה סקס חוזרת עם השיר החדש "השמלה ממדריד" שמונה שנים אחרי אלבומם הקודם "חיות מחמד". את השיר החדש כתב והלחין סולן וגיטריסט הלהקה יהלי סובול.

את האלבום המלא של סובול וחבריו פיטר רוט ושחר אבן צור, מפיק הפעם עופר מאירי (מטרופולין, דנה ברגר) בשיתוף פעולה מסקרן בין להקת רוק לבין מפיק שבא מהעולם הפופ עם השפעות אלקטרוניות.

"בשנה האחרונה הרגשנו שזה קורה שוב, שמתגבש לנו משהו חדש ומרענן, משהו שמצדיק מבחינת כל אחד מאיתנו לשים בצד את הפרויקטים האישיים שלו, ולרכז את כל האנרגיה והמחשבה באלבום חדש של מוניקה סקס", אומר סובול.

מוניקה סקס פרומו (צילום: איליה מלניקוב)
הם שוב איתנו: יהלי סובול, פיטר רוט, שחר אבן צור - "מוניקה סקס" | צילום: איליה מלניקוב

"הכיוון אליו אנחנו מכוונים באלבום ובסיבוב ההופעות שיבוא אחריו משלב שירי רוק שהם בבסיסה של הלהקה יחד עם רצון לדחוף את הגבולות שלנו מבחינת עיבוד, הפקה והיכולת ללכת רחוק יותר עם המנגינה על הבמה על מנת להעניק לקהל ולנו חוויה חדשה.

"החיפוש אחרי מפיק מתאים לא היה ארוך והסתיים בפקק בדרך בגין אחרי חזרה, כששחר הציע את עופר מאירי. הטלפון אליו בא גוש בניינים אחד אחר כך, ומאז לא הבטנו אחורה. האלבום החדש ייקרא 'מנגינה', אלבום ראשון למוניקה סקס עם שם בן מילה אחת. אמנם יש באלבום שיר הנושא את אותו שם, אך יש ב'מנגינה' משהו שתופס את המקום שאליו אנחנו רוצים ללכת ואליו אנחנו רוצים לקחת את מי שבא לו לשמוע."

השמלה ממדריד

 הראש מיפו השמלה ממדריד / היא מדברת, הוא לא מקשיב / כאב אצור בתוך עיניים יפות / תיקח סיכון, מה כבר יכול להיות?

הנעורים הם מפקד משוגע / מריץ אותה עד כלות הנשימה / חיים עפים בקצב מפחיד / מה דעתך על השמלה ממדריד?

פזמון: הרבה הרבה זמן שהקרח לא נמס כאן / לא נמס כאן / הרבה הרבה זמן.

 הראש מיפו השמלה ממדריד / היא מדברת, הוא לא מקשיב / נותנים ידיים בשדרה הגדולה / כל אחד בתוך בועה שקופה

 הנעורים הם מפקד משוגע / מריץ אותה עד כלות הנשימה / חיים עפים בקצב מפחיד / מה דעתך על השמלה ממדריד?

 פזמון: הרבה הרבה זמן שהקרח לא נמס כאן / לא נמס כאן / הרבה הרבה זמן.