האולטראס – סוף שבוע (יח``צ: אבי ולדמן)
מגניבים. האולטראס | יח``צ: אבי ולדמן

להקת ההיפ הופ האולטראס מוציאה את השיר "סוף שבוע", שמתאר מה עושים שלושת חברי ההרכב,  אלי פרץ, דן ברטוב וסדריק בן שבת, בסופשים שלהם. הרשימה כוללת חברים, בירות, משטרה, כוסית למצב רוח, קידוש, דג מרוקאי, ישיבה בבית קפה, ים, חרקות בטיילת, סטלה, אלכוהול במכונית, רמקולים בפול-וולים, בנות עם בלונים, ויציאה לבילוי.

מוזיקלית בחרו האולטראס במקצב רגאיי שמתלבש מצויין על ההיפ הופ שלהם, שמצטט כאן מהקלאסיקה "Hip Hip Hoorey". התוצאה היא מעין שילוב מגניב בין "יהיה פיצוץ" של שבק ס' ל"יום שישי" של הדג נחש.

בימים אלה האולטראס מועמדים לייצג את ישראל בקטגוריית "האומן האירופי הטוב ביותר", בטקס פרסי המוסיקה EMA של אמטיוי אירופה. זאת אחרי שזכו בתואר "להקת השנה" של עיתון הנוער "ראש 1". הם מופיעים בכל הארץ, צוברים מליוני צפיות ביו-טיוב ובקרוב ישתתפו בקמפיין של חברת "זוגלובק".

"סוף שבוע"

דן: "סוף סוף הגיע סופשבוע, ולא אכפת מכלום כי יש לי ימבה מצב רוח, ידוע שכל החברים אצלי קבוע, בית ריק אבל מלא בנות זה בטוח, מרוב הבירות אין מקום לאוכל במקרר, המשטרה בדלת פתאום אף אחד לא מדבר, ואיך שהיא הולכת כל הבלאגן חוזר, הלוואי והסופ"ש הזה לא ייגמר אף פעם.

פזמון: סוף שבוע ברגוע יושבים, אני וכל החבר'ה מסביב, נרים כוסית למצב רוח, סוף שבוע וכולם פה יודעים, שזה הסוף לדאגות כי זה ה-סופשבוע! / סוף שבוע רגוע, נה נה נה נה, סוף שבוע רגוע, נה נה נה נה

סדריק: "זה הדיבור - ים, שמש,בחורות ומטקות, פם-פם - כדורים עפים להם ברוח, פם-פם - כדורים עפים להם ברוח, דאווינים בטיילת - מי דופק חרקות?! מוזיקה בפול ווליום יש לי גג פתוח, סוף שבוע, בית קפה מדברים על המצב, סדריק מדבר על כמה הוא רק מאוהב, וזה חריף באמצע הקידוש כולי בהיי, כי זה אטרף בצלחת על הדג המרוקאי.

פזמון: סוף שבוע ברגוע יושבים...

פרץ: "אני סטלן שחי בעננים, עיניים אדומות כי הלילות שלי לבנים, לוקח רמקולים, מצמיד לקיר של השכנים, יש מסיבה כי הבנות שפה עם בלונים, וכל הבית שלי הפוך אז אמא עצבנית, עזוב'תי פאב אני שותה בגג של המכונית, לאן נזרום? כרגיל אין לנו תוכנית, ואם אין נהג תורן יש נהג מונית.

פזמון: סוף שבוע ברגוע יושבים..

יום ראשון רוצה לישון, יום שני עצבני, שמע שלישי זה לא אישי, כי רביעי בשורות מביא, שמחר זה חמישי, אוטוטו זה כבר שישי, אוי שבת טוב שבאת, נו סופ"ש תעבור לאט...