להקת הבנים "בויבנד" (Boyband) מוציאה את השיר החדש "עוד ממך", שיר דאנס חורפי שמתאים לרחבות הריקודים. ביצירתו שותפים דני תובל, זיו גולנד והמנהל האמנותי של הפרוייקט, מייקל הרפז מ"היי פייב", להקת הבנים משנות ה-90', שמהווה מודל עבור השלישייה הצעירה.

זהו שיר שני ל"בויבנד" אחרי סינגל הבכורה "שר וחולם". בעקבות הצלחתו יצאה הלהקה בקיץ להופעות בקניונים ברחבי הארץ, כדי להשתפשף על הבמה ולצבור קהל.

כעת הם נהנים מפופולריות ברשתות החברתיות וגם מועמדים ל"פריצת השנה" ו-"הרכב השנה" בטקס "נבחרי הילדים" של ערוץ הילדים, אשר יתקיים בחודש דצמבר. ב-22 בדצמבר (חנוכה) תקיים הלהקה מפגש מעריצים עם הופעה פרטית, בשעה 16:30 בבית-היוצר בנמל תל אביב.

"עוד ממך"

"ברגע אחד, נשמתי נעצרה, זה קרה בחורף, שנה שעברה, את לעצמך, שקועה בצלילים, מתקשה לשנות הרגלים / לא דופקת חשבון בכל רגע נתון, אני פונה אלייך למצפון, מה יש מתחת לקליפה, לב או עטיפה ריקה / גוף לגוף אל תוציאי מילה, ריחות של תשוקה, קולות של תפילה, כאן ועכשיו, זה רגע מושלם, שלא ייגמר לעולם

פיזמון: תני לי עוד עוד עוד ממך, הלב צועק הראש כבר לא יכול, אולי אצלי או שאצלך, כשאת איתי אני רוצה רוצה הכל / רק תני לי עוד עוד עוד ממך, הלב צועק אני כבר לא יכול, בשבילי או בשבילך, עדיף לבד לבד לבד אם זה הכל

אהבה היא כמו סם, אני מכור, אצלך זה אחרת, זה כל הסיפור, בלי הגנות, מרגיש בהיי, לא עוצר ממשיך בחיי

פיזמון: תני לי עוד עוד עוד ממך, הלב צועק הראש כבר לא יכול, אולי אצלי או שאצלך, כשאת איתי אני רוצה רוצה הכל / רק תני לי עוד עוד עוד ממך, הלב צועק אני כבר לא יכול, בשבילי או בשבילך, עדיף לבד לבד לבד אם זה הכל".