אין תמונה
מהלב. אורן קוקו

אורן קוקו, בן 23, בוגר טרי של העונה הנוכחית של "כוכב נולד", לא מבזבז זמן וכבר היום עושה צעד ראשון בכיוון של קריירה עצמאית ואלבום בכורה. קוקו מוציא היום שיר ראשון וסינגל בשם "משאלות ליבי", אותו כתב והלחין בעצמו, עם עיבוד והפקה מוזיקלית של תמיר צור וייעוץ מוזיקלי של תמיר קליסקי מ"אתניקס".

השיר החדש יגיע מחר לתחנות הרדיו, עם תקווה של קוקו ומנהליו שההיכרות עמו מ"כוכב נולד" תכניס אותו לרשימות ההשמעה השונות.מדובר בצעד חסר תקדים לבוגר "כוכב נולד", שמוציא שיר ראשון עוד בטרם הסתיימה העונה ממנה הודח.

כזכור, תלה אורן קוקו את הדחתו בדלקת במיתרי הקול. בעונה שעדיין משודרת הספיק קוקו להיכנס לנבחרת של העונה ולשיר את "אלוהים נתן לך במתנה", את "היא לא דומה", בדואט עם ניסים בר-חיים, שגם הוא הודח ואת "נשבע לך".

באודישנים שר קוקו את "כמה חסר" של איציק שמלי ואז נחשף סיפורו האישי: אביו של אורן נכה צה"ל שמגדל את ילדיו לבד, אורן הבוגר מבין האחים עוזר בשנים האחרונות בבית, בו אין אמא.

אורן קוקו מתגורר כיום בתל אביב בוגר להקת "השכנים של ציץ", בה שיחק במחזות זמר. את השירות הצבאי העביר בחיל חינוך ולאחר הצבא החל להופיע לדבריו עם סאבלימינל ואיציק שמלי.

>> ליאור פרחי רומנטי עם "מתנה"; מיי פיינגולד ב-5 שירים חדשים; יהודה סעדו עושה קאמבק עם "לבחור בדרך"