צמד האלקטרו פופ "Rendesvuoz", בו חברים איתי סימון וחגי איזנברג מוציא את הקליפ החדש לקטע "C-Sharp", קליפ אנימציה מרהיב אותו ביימו מלונדון שחתומים גם על קליפים של פיית'לס וג'ורג' מייקל.

הטראק לקוח מהאלבום של הצמד, עליו עבדו עם דייב בסקומבי, מבכירי המפיקים המוזיקליים באירופה בתחום הפופ והדאנס, שחתום על הפקות של קיילי מינוג, דפש מוד, Tears For Fears ועוד.  אלבומם יוצא בלייבל "Moot Records". הסינגל זכה לצמד רמיקסים מאת קרל קוקס, מבכירי הדיגקיים והרמיקסים בעולם, שאמר: "תענוג היה לעבוד על רמיקס ליצירה מוסיקלית יפיפייה ולהעניק לה את חותמת ה'קוקסי' שלי, תהנו".

צמד מהאגדות

איתי סימון וחגי איזנברג נפגשו לראשונה ביום הראשון ללימודים בבית הספר רימון. אהבותיהם המוזיקליות המשותפות, מוזיקה פסיכדלית, הפינק פלויד והרצון לחופש ליצור מוזיקה שלא תלויה בטקסטים או בנגנים נוספים
חיברו ביניהם מהרגע הראשון והם מייד חלו ליצור יחד.

לדבריהם, כל אחד הביא לצמד את יכולותיו - איזנברג יוצר בצורה אינטואיטיבית, שואב את היצירה שלו ממקום לא מודע. סימון משלים אותו עם יכולות הפקה ועיבוד, כישרון וניסיון. הסאונד שלהם הוא לדבריהם שילוב מקורי בין מוזיקה מסורתית אנאלוגית, עם צליל חם ואינטימי לבין הסאונד הדיגיטלי הנוקשה והחד. את השילוב השיגו על ידי נגינה חיה (הם מנגנים לייב כמעט על כל הכלים) והקלטה בציוד אנאלוגי וינטג'י.

השניים שלחו את המוזיקה שלהם למפיקים עימם רצו לעבוד ודייב בסקומבי התאהב בהם משמיעה ראשונה. העבודה על הסינגל נמשכה לעבודה על כל אלבום ,שאמור לראות אור באנגליה ובכל אירופה בקרוב. לצמד יש כבר מעל מיליון צפיות ביוטיוב ו-3000 מנויים, 400,000 צופים במייספייס ו-20,000 מעריצים בפייסבוק.

>> ובינתיים מובי נתן בראש