הקומיקאי רון שלום, המגלם את דמותו של "הרון הרון מעג'ור" בתוכנית הרדיו של דידי הררי "דידי לוקאלי", חבר ללהקת "התבלינים" וביחד הם מוציאים את השיר "לא בוגד, גרסת הקלאב מד". השיר מבוסס על "נשבע לך לא בוגד" המפורסם של דורון מירן מ"האח הגדול", אבל שלום והלהקה שרים אותו על לחן צרפתי, ומקדימים לו את "עדים לנו כוכבי מרום". התוצאה היא להיט משעשע וכיפי, מלא בקריצות ובבדיחות מצחיקות. בקליפ ההומוריסטי מככבים לצד רון שלום ו"התבלינים" גם דידי הררי, שפותח את הוידיאו, דפני ליף, שמניפה שלט מחאה "די לבגידות", והשחקנית מיטל אדרי.

"הרעיון לשיר נולד כבר לפני יותר מארבע שנים, סתם הברקה שעלתה לי בראש", אומר רון שלום. "ניסיתי לעשות כמה סקיצות באולפנים שונים וזה עדיין לא נשמע לי זה. לפני כמה חודשים הייתי בהופעה של 'התבלינים', ראיתי את האנרגיות המדהימות שלהם ואת סגנון ההומור המיוחד שלהם. נזכרתי שיש את הרעיון במגירה ושאם להקליט את השיר, זה רק איתם. עניינתי אותם ברעיון, הם נדלקו, ולמחרת כבר הקלטנו סקיצה באולפן של אייל מזיג חבר הלהקה. כשהבנו שיש לנו להיט מטורף החלטנו להקליט את השיר.

"אשתי, הזמרת מנור שבת, הציעה לצלם קליפ ולקחה את ההפקה על עצמה. אספנו את כל החברים המוכשרים שלנו, כתבנו את התסריט והלוקיישנים, פגשנו את חברי הלהקה כדי לשפר ולהעלות רעיונות ובתוך שלושה ימים אירגנו את הכל ונפגשנו לצילומים. הלוקיישנים שנבחרו היו מסעדת 'ראס אל חנות' בשוק הפשפשים ביפו שמנוהלת על ידי שניים מחברי הלהקה, 'תיאטרון הסימטה' שגם מנוהל על ידי חבר הלהקה, וסימטאות יפו, שם פגשנו במקרה גם את דפני ליף, נושאת דגל המחאה, שהסכימה להשתתף בקליפ בקטע מפתיע.

"גייסנו את השחקנית מיטל אדרי, שנשואה לסמנכל הטכנולוגיה של תחנת הרדיו, את כל חברי צוות תוכנית הרדיו כניצבים, את חברותיהם של חברי הלהקה, ואת דידי הררי, שמשתתף בתפקיד עצמו בפתיחת הקליפ. ככה יצא לנו קליפ 'משפחתי' מגניב, שעושה הרבה שמח, ואנחנו גאים בו מאוד".

רון שלום משתתף קבוע בתוכנית הרדיו "דידי לוקאלי" כבר למעלה מ-15 שנים, ודמותו הרון הרון מגישה את התוכנית יחד עם דידי הררי כמעט עשור. שלום הקליט בעבר כמה להיטים מצחיקים כמו 'אתה קוצוני' עם להקת 'כלא 6', 'יש לך שפעת', שהיה מקום ראשון בהורדות רינגטונים מעל חודש ימים, ו'מה צ׳מע יפהפיה' יחד עם אסף לביא צנעני ועידית הלוי.

בימוי: יניר סלע, עריכה: ליאור פרץ