צילום, עריכה ובימוי: טל מור

דניאלה פיק משחררת את קליפ "מאחורי הקלעים" של הסינגל הבינלאומי "Yalla Yalla" שייצא בקרוב בלונדון, ושאותו היא מתארת כ"דאנס-פופ ים תיכוני, בסגנון של שאקירה".

הקלטות השיר התקיימו באולפני "סוהו" בלונדון, בהפקתו של המפיק המוזיקלי מאט שוורץ, ישראלי לשער בשם מתי שורץ. המנהל של פיק בלונדון הוא קלייב בלאק, שניהל עד לא מזמן את טרוור הורן, מפיק-העל האגדי. את המילים לשיר כתבה אמה של פיק, הפזמונאית מירית שם אור  ואת הלחן חיברה אחותה שרונה פיק. מאט שוורץ העניק למילים וללחן תוספות משלו.

סטים של תלבושות סקסיות

את צילומי קליפ ה"מאחורי הקלעים" ביצע טל מור, בנה של פינצ'י מור, שחי בהולנד.פיק נראית בו כשהיא מתאפרת, מסדרת שיער ומחליפה סטים של תלבושות סקסיות, שמבליטות את הגוף החתיכי שלה. מי אמר שרע בעסקי הפופ.

בראיון מיוחד ל-mako אמרה דניאלה פיק: "הכוונה היא להוציא את השיר למועדונים בלונדון ולקוות שיצליח. עוד לפני שהוא יצא השיר כבר מעורר שם התעניינות. גם בארץ נפגשתי עם רון פייר, המפיק של 'לה לה לנד'. הכיוון שלי הוא מאוד חו"ל. הרבה אנשים מתעניינים בי בחו"ל. אני חולמת בגדול במקביל למה שקורה בארץ. השמעתי את זה בחו"ל להרבה אנשים אבל הכי מעניין אותי מה תהיה התגובה בארץ".

>> אביהו שבת הוציא אלבום חדש - האזינו ל-3 שירים בהשמעת בכורה