דודו אהרון חוזר והוא גאה מתמיד: יחד עם תותית (גיתית פישר), כוכבת הרשת שדוברת בעיקר את השפה ההומואית, הם מובילים את המנון הגאווה החדש, "קצפת עם תות". ההמנון נכתב בהשראת הנושא שיוביל את שבוע הגאווה הישראלי לשנת 2016: נשים בקהילה.

בקליפ דודו אהרון מחזר אחרי מלכת היופי לשעבר, שני חזן, עד שמתגלה בסוף שהיא פחות בקטע ובכלל אוהבת נשים. דודו היה צריך להבין את הרמז כשהוא שר "היא מתה על הדרבי בדיוק כמוני, לא בקטע של שופינג בלי דאווינים, לא עושה סרטים, מתארגנת בעשר דקות", אבל אנחנו כאן כדי לשבור סטיגמות ונגיד שיש גם סטרייטיות כאלה, וגם לסביות וביסיות שיתארגנו בשעתיים ויעדיפו לבזבז את כל כספן בחנויות (תאמינו לנו, היינו שם).

בשנה שעברה היה זה "מלכת השושנים" של עדן בן זקן, ולפני שנתיים עומר אדם כבש את "תל אביב" (עם האריסה). שניהם השתלטו תוך רגע על המדינה והפכו ללהיטים ענקיים, ובו זמנית הכניסו סלנג להט"בי ללקסיקון הרחב, עם מילים כמו "פאטוצ'" ו"לירדים". הפעם דודו אהרון ותותית ינסו לדבר לליבם של הקהילה עם המטאפורה "אנחנו כמו דיט עם הדוט", והכבוד לעופר ניסים: "נשארנו גם לאפטר אחרי המסיבה, חיכינו עד הבוקר ועופרה לא עלתה".

מאחורי להיט הגאווה החדש עומד הבר הגאה "אוויטה", ועליו אמונים שי רוקח, פן חזות ודולב רם, שיצרו יחד את "מלכת השושנים",שכבר צבר מעל ל-17 מיליון צפיות ביוטיוב. על ההפקה המוזיקלית אחראי ינון יהל. ההמנון יוביל את אירועי הגאווה ויבוצע בהופעת בכורה לייב על הבמה המרכזית במצעד הגאווה. 

מילים ולחן: דולב רם ובן חזות | הפקה: שי רוקח | הפקה מוזיקלית: ינון יהל, דולב רם ובן חזות | במאי: שגב גרשון | צלם ראשי וסטדי קאם: דניאל חנית | עריכה ואון ליין: פלג לוי