הלהקות "הדג נחש" ו"אינפקטד מאשרום" מוציאות רמיקס מיוחד שיצרו "הפטריות" ללהיט "זמן להתעורר" של "הדגים", שיר הנושא מאלבומם האחרון.  עמית דובדבני וארז אייזן ממקססים כאן את שיר המחאה הנוקב שיצרו חברי הדג נחש עם המפיק המוזיקלי יוסי פיין. האופי הדאב-סטפי של השיר "התלבש" באופן טבעי על "אינפקטד", שהוציאו בשנה האחרונה אלבום דאב-סטפ.

צמד ההרכבים ייפגשו על במה אחת באירוע חד פעמי, ה"סופר קלאסיקו", שיתקיים ב-27 במרץ בביתן 1, גני התערוכה. בערב המיוחד יתקיימו הופעות מלאות של "הדג נחש" ושל "אינפקטד מאשרום" במופע להקה. בשיאו של הלילה שני ההרכבים יופיעו יחד ויבצעו שלושה שירים במשותף.

בדרך: שיר חדש משותף לשני ההרכבים

השירים הם - "הזמן להתעורר" שמיקססו "אינפקטד" ל"דג נחש", גרסת רמיקס לשיר של "אינפקטד", ש"הדג נחש" עובדים עליה כעת, והשיא יהיה בשיר חדש משותף עליו עובדים כעת שני ההרכבים יחדיו, שיראה אור כסינגל חדש בקרוב.

רשימת האורחים כוללת את קרולינה, קותימן, יוסי פיין והתקווה 6. זו הפעם הראשונה ש"הדג" ו"אינפקטד" ישתפו פעולה על במה אחת באופן רשמי. במסגרת סדרת מופעי ה"סופר קלאסיקו" המתקיימים בפעם השלישית, אחרי שבשנתיים הקודמות נפגשו אינפקטד מאשרום עם בלקן ביט בוקס ומשינה.