אין תמונה
שרה על האמדורסקים? שרון חזיז

שרון חזיז מגישה בימים אלה את התוכנית היומית "יפה לך" בערוץ 24 לצד מיכל אמדורסקי ואורנה דץ. במקביל היא מוציאה היום את השיר "לא אבזבז דמעות עליך", כסינגל שני מאלבומה החדש שייצא בקרוב, אחרי "אורות של חנויות" המוצלח.

את השיר הלחינה חזיז עצמה למילים של ינאי רטפן, מנהלם האישי של עידן יניב ומיכל אמדורסקי, שכתב גם את להיטיה של אמדורסקי "רוק סתם" ו"חייל שלי". את העיבוד וההפקה המוזיקלית עשה הנרי, שבחר בכיוון של פופ רך עם השפעות מהסיקסטיז.

"אני אמצא מאהב ואתה איזו פריחה , שתקרא לך מאמי עד סוף ימיך", כותב רטפן, שקיבל השראה למילים מאחד מסיפורי הרכילות החמים ביותר שרתחו השנה בביצת הצהובונים המקומית.

האם, כמו "רוק סתם", גם השיר הזה נכתב על סיפור פרידתם של אסף ומיכל אמדורסקי? לא ברור. על כל פנים, בהפקה של חזיז מוגדר השיר כ"המנון העצמה נשית, שנותן תשובה עוקצנית ופיקנטית לכל אותם הגברים הסוררים שמגיעים לגיל מתבגר ובעצם חוזרים לילדות". תשפטו בעצמכם.

לא אבזבז דמעות עלייך

אז עכשיו אתה גיבור / הולך בלי לחזור / ומוחק בשניות / את מה שבנית

אבל האמת / מבפנים אתה מת / שונא להודות / שבעצם טעית

פזמון: לא אבזבז דמעות עלייך / יודעת שאני / יפה יותר בלעדייך / אני אמצא מאהב / ואתה איזו פרחה / שתקרא לך מאמי / עד סוף ימיך

איך זרקת מבט / של דובון צעצוע / ונשארתי לבד / הסוף כבר ידוע / ממש ידוע..

נעלמת בלילה / כמו גנב כמו פושע / אתה לא בן אדם / את זה אתה יודע / אתה יודע..

פזמון: לא אבזבז דמעות עלייך / יודעת שאני / יפה יותר בלעדייך / אני אמצא מאהב / ואתה איזו פרחה / שתקרא לך מאמי / עד סוף ימיך

אז תעשה לי טובה / תעלם במהרה / ואל תתקשר אני לא עונה