הקליפים של ליין המזרחית לגייז אריסה הפכו למשהו לצפות לו - נוצצים, מופרעים, מושקעים, מוגזמים ונהדרים. תמיד עם יד על הדופק של התרבות הפופולרית, עכשיו הם מביאים לנו את "שון אנד ג'ון" - פרודיה מבריקה על הצמד החם של המוזיקה הים תיכונית, איב אנד ליר. כזכור, איב אנד ליר הביאו לנו את הלהיטים "תמונת מצב", "בשכונה של איב אנד ליר" ו"מכתוב" האחרון. בקליפ החדש לשיר "אגדה" שון אנד ג'ון מביאים טוויסט - גם הם אוהבים את הישיבות והחפלות של השמחות, אבל בניגוד לאחים איב וליר, שון וג'ון הם זוג גייז אוהב. את החפלה הקלאסית על שפת הבריכה מחליפה הפעם חפלה שמורכבת מגברים וטרנסיות בלבד.

בליהוק מושלם, שון וג'ון הם חן מזרחי - סטנדאפיסט וכוכב רשת לוהט עם למעלה מ-300 אלף לייקים בפייסבוק - ודניאל חן - סנדאפיסט צעיר, רענן ומוכשר גם הוא. את השיר כתבו והפיקו דולב רם ופן חזות, היוצרים הכי מבוקשים של הרגע שאחראים בין היתר על "מלכת השושנים" של עדן בן זקן ו"באתי אלייך" של אייל גולן (וגם על השיר החדש של אגם בוחבוט).  

לקליפ, כאמור, אחראים ליין האריסה - לייז הגייז של עומר טובי ויותם פפו שעשה מהפכה של ממש בתרבות הגייז בכלל ובתרבות בפרט, וגם סיפק לנו את הלהיטים "תל אביב" עם עומר אדם, "פה זה לא אירופה" עם מרגול ו"קרקס" עם שרית חדד. את הקליפ של "אגדה" הם הפיקו במיוחד לרגל חגיגות 6 השנים לליין, שיתקיימו בשישי הקרוב (ה-2.12) במועדון האומן 17 בתל אביב.