סופר-גרופ הרוק "The Dead Daisies" הופיעה בישראל בדצמבר האחרון בצמד הופעות: במועדון בארבי ובמועדון ה"שבלול" בתל אביב, בהרכב שכולל את הקלידן דיזי ריד והגיטריסט ריצ'רד פורטוס מגאנז נ' רוזס, מארקו מנדוזה מ"ת׳ין ליזי" ו"ווייטסנייק" והזמר ג'ון סטיבנס מ-Inxs.

כעת מוציאה הלהקה קליפ בהופעה חיה לשיר "Face I Love", שצולם במהלך ההופעה בבארבי, בה אירחו על הבמה את נינט טייב.

הסינגל "Face I Love" לקוח מתוך אי.פי. חדש של הלהקה שמכירתו המוקדמת תחל ב 8/6 והוא יראה אור באוגוסט. יציאת הסינגל מלווה באפליקצייה המאפשרת למעריצים לעצב בעצמם את עטיפתו - הגולגולת המזוהה עם הלהקה, שתורכב מתמונות של חבריהם מפייסבוק. בין מעלי התמונות יוגרלו פרסים כמו חולצות, כובעים ודיסקים של הלהקה, גיטרת גיבסון חתומה, בילוי עם הנגנים מאחורי הקלעים ואפילו טרמפ להופעה במטוסם הפרטי. לאוהדים הישראלים יש כעת גם את האפשרות להצטרך בחינם למועדון המעריצים של "TDD", שמעת לעת מציע הטבות בלעדיות לחבריו.

ה"הדד דייזיס" הוקמה כשג'ון סטיבנס (סולנה של INXS) חבר לגיטריסט דיוויד לואי והשניים ליקטו שמות בולטים ברוק העולמי לכדי נבחרת מרשימה: לואי ניגן ב"מינק" ו"רד פניקס", ריצ׳ארד פורטוס ודיזי ריד מגאנז אנד רוזס, מארקו מנדוזה מ"ת׳ין ליזי" וה"ווייטסנייק", דיזי ריד מגאנז אנד רוזס, ובריאן טישי שניגן עם בילי איידול.