הרכב האלקטרו היפ הופ KYD בשיתוף ירדן "ג'ורדי" פלג מוציא את הקליפ לשיר "הדיבור המלוכלך", בבימויו של אמיר "ד"ר צ'אן לי" כץ מההרכב "סאיי". הקליפ משלב סקסיות, מאצ'ואיזם והרבה קוליות, שמאפיינים את רוח היצירה של KYD.

את מילות השיר חיברו ישראל "רולי" אייזן, ירדן "ג'ורדי" פלג ושרון בידר. אייזן ופלג גם הלחינו עם איתי שמעוני. הקטע עובד בסגנון דאנס אלקטרוני עדכני במיוחד שמשלב שלושה עולמות - היפ-הופ, האוס ודאב סטפ. פלג אחראי לעיבוד ואת העיבוד של קטע הדאבסטפ יצר ליאור "Dubsolutly" בראלי.

היסטוריה של להיטים

KYD נוסדה בשנת 2001 בקריית ים ד' בחיפה וחברים בה שרון בידר, ישראל (רולי) אייזן ונוי אייזן, שהם האח והאחות הצעירים של ארז אייזן מ"אינפקטד משרום", שבמקרה שחררו היום במקביל את הקליפ "Pink Nightmares".

בידר, אייזן ואייזן משלבים היפ הופ ואלקטרוני עם סאונד מיוחד, מופיעים במועדונים ברחבי הארץ וכבר הספיקו לשתף פעולה עם סאבלימינל, הצל, כלא 6, אקסום, שי 360, דנידין ועוד.

הלהיט הקודם שלהם "הכל שמועות", בשיתוף עם המפיק דין כהן, יצר היסטריה ברשת. לגלגל הם נכנסו עם סאבלימינל ב"בא לי לעוף". לפני כן הם רשמו הצלחות עם "אובססיבית" ו-"Pop It Up", מ-2008.