צמד ההיפ הופ הנתנייתי "אקסום" - ראובן ארגאי וגילאור יהודה, מוציאים את השיר והקליפ "ארנבת", אותו יצרו עם המפיק רונן סאבו.

הקליפ מציג רקדניות אירוטיות על עמוד ובלעדיו, צמד שפנפנות שנוגסות בגזרים, נענועי ישבן קדחתניים ושאר תופינים סקסיים (יש שיאמרו סקסיסטיים). "אקסום" עצמם אוחזים בכלי נשק בדמות רובים ארוכים ומחמשים גם את הבנות, כדי להשלים את השילוב ההיפ הופי המוכר.

ארבע השנים שחלפו מאז אלבום הבכורה שלהם, שכלל שירים כמו "מה עם הכסף", "קלמנטינה בגינה", "אחלה קומבינה" ו"הקשיבו נא. בהמשך נבחר  הקאבר שלהם ל"בא לשכונה בחור חדש" לשיר הנושא בעונה השנייה של הסדרה "עבודה ערבית", וברזונה נרשם גם השילוב עם דאס-סטפ ב "אש אש מדורה".

מאז הופיעו האקסומים ברחבי העולם: ארגנטינה, רוסיה, צרפת, גרמניה, צ'כיה, אוסטריה ודמנרק. לדבריהם, כעת הם חוזרים ל"צייד" כאן בישראל וממשיכים להביא את השכונה לעולם המוזיקה השחורה המקומי, כאשר השורשים המוזיקליים שלהם נפרשים מנתניה עד ג'מייקה, מאתיופיה עד תימן, וכל מה שבאמצע.

*ב- 21.6, יום שישי, ישיקו אקסום את הסינגל החדש במופע חגיגי במועדון בארבי בתל אביב, ויארחו את שאנן סטריט וגיא מר מ"הדג נחש", מוקי ואסתר רדא.