הזמרת מגיאור, כוכבת הסדרה "פושרז", מוציאה את הקליפ "תרימי את הבס", גרסת כיסוי ישראלית ללהיט "All About That Bass" של הכוכבת האמריקנית העולה מייגן טריינור, שהפך לאחד הלהיטים הגדולים בעולם הפופ שנה החולפת 2014.

מילות השירים חופפות, כשאת הגרסה הישראלית חיבר דורון דוד. חן מצגר-אדר אחראי לעיבוד ולהפקה המוזיקלית. הקליפ שביים אלעד סגולי מראה את מגיאור כספק-קריקטורה ספק-חיקוי של המקור מיגגן טריינור. בקליפ משתתפת אמה של מגיאור, מרינט, שמנהלת אותה ונחשפה לצידה בסדרה.

הלהיט של מייגן טריינור שוייך כמעט מיידית ל"טרנד הישבן" שאפיין את שנת 2014 בפופ העולמי, כשהמילה "Bass" מהווה מעין תחליף למילה "Ass". טריינור זכתה למחמאות על כך שהיא מציגה דמות של כוכבת פופ לא רזה במיוחד, אלא כזו שנראית כמו בחורה "רגילה".

האינטרפרטציה של מגיאור דומה. כפי שניתן היה לראות ב"פושרז" גם היא מתמודדת ומתלבטת עם סוגיות ש תפריט ומשקל, כשכמובן גם אמה מעורבת בנושא. המסר של הקליפ ההומוריסטי הנוכחי מתיישב עם האג'נדה שבה בחרה הזמרת בת העשרים ושניים - תהיי שלמה עם עצמך בכל מצב.

מגיאור הוציאה עד כה את השירים "סיבוב ראשון" ו"פאזל", בדרך לאלבום בכורה פופי. היא שירתה בלהקת חיל-הים, למדה משחק בסטודיו של יורם לווינשטיין והופיעה בארץ ובעולם.