גבע אלון פרומו (צילום: יניב דרוקר)
השיר הכי טוב שלו. גבע אלון | צילום: יניב דרוקר

גבע אלון מוציא את השיר החדש "The Great Enlightenment", שנשמע כמו אחד השירים הכי טובים בקריירה שלו עד כה. זהו סינגל שני לגבע אלון מתוך אלבומו הרביעי שייקרא " In The Morning Light" וייצא בחודשים הקרובים. קדם לו הסינגל הראשון "I Wonder if She's Fine".

האלבום החדש הוקלט Live באולפני "פאקו לוקו" בעיר החוף הספרדית קאדיז עם חבורת נגנים מסצנת הפולק-רוק האמריקנית: דן הינדמן, גיטריסט להקת "Vetiver", הבסיסט ג'ף היל, שמנגן עם רופוס ווינרייט וג'ואן באאז ואוטו האוזר, המתופף של "Vetiver" שעבד והקליט עם דבנדרה בנהארט.

את האלבום הפיק טום מונהן, אשר הפיק גם את אלבומו השלישי של אלון "Get Closer". את ההפצה צפויה לעשות בחו"ל חברת "ADA Global (Alternative Distribution Alliance", חברת-בּת של תאגיד המוזיקה הבינלאומי "וורנר בראד'רס", בה הוחתם אלון.

מארח את דפדרו בהופעות

אין תמונה
מגיע להתארח. דפדרו

במקביל יוצא גבע אלון לסיבוב הופעות בארץ בו יארח בשלוש מהופעותיו את הזמר וגיטריסט הרוק-בלוז הספרדי דפדרו, אשר יגיע לארץ במיוחד. החיבור ביניהם נוצר כאשר אלון סיים להקליט את האלבום החדש והוזמן להתארח בסיבוב ההופעות של דפדרו בספרד, השניים שיתפו פעולה במספר הופעות כולל פסטיבל הגיטרות בברצלונה. יהיה זה ביקורו השלישי של דפדרו בארץ, אחרי שניגן כאן עם להקת קלקסיקו וחזר להופיע עם להקתו בבארבי.

בסיבוב הנוכחי תלווה את גבע להקה חדשה הכוללת את איסר טננבאום (רוקפור) בתופים, יפתח שחף בגיטרה וצוק בבס. במופע יבוצעו שירים מהאלבום הרביעי לצד שירים משלושת האלבומים הקודמים.

ההופעות של גבע אלון

26.12.11 זאפה הרצליה
29.12.11 תרבותא, יקנעם – (מופע סולו אקוסטי)
06.01.12 הפינה, חמדיה
08.01.12 פלורה בר, רחובות (מופע סולו אקוסטי)
11.01.12 אולם המופעים, קיבוץ דורות
21.01.12 ברלה, להבות חביבה
09.02.12 ביט, חיפה – אורח מיוחד דפדרו
10.02.12 בארבי, ת"א – אורח מיוחד דפדרו
11.02.12 צוללת, ירושלים – אורח מיוחד דפדרו
17.02.12 חמדת ימים (מופע סולו אקוסטי)

>> דודי לוי בשבעה שירים מאלבומו החדש