הזמרת והיוצרת בת ה-29 מיכל שפירא מוציאה גרסת כיסוי בסגנון לילי אלן לשיר "עוד יהיה לי" הלהיט הקלאסי של מרגלית צנעני-מרגול, שחיברו רחל שפירא וירוסלב יעקובוביץ'.

להורדת השיר לסלולרי

שפירא השתתפה עד כה ב-"פרויקט Y" וכעת היא עומדת לככב בסדרה התיעודית "בקרוב אהבה", ממנה לקוח הביצוע שלה לשיר. הסדרה החדשה, המתעדת חמש נשים בחיפושן אחרי אהבה, תעלה לשידור בערוץ 2 ("קשת") החל מיום שבת 1 בינואר 2011 בשעה 22:45. אחת הנשים היא שפירא, הרווקה, שמתחילה את דרכה בסדרה כשהיא במערכת יחסים המוגדרת כ-"התמכרות" עם המפיק המוזיקלי שלה (המפורסם לכשעצמו), ומרגישה שהיא שווה יותר, שהיא "חומר המיועד לנישואין".

יחד עם סיגל שחמון, גילי שם טוב, גאיה טראוב ואמירה בוזגלו

ארבע הנשים הנוספות המשתתפות בסדרה הן המגישה והזמרת סיגל שחמון, גילי שם טוב (ערוץ 1), השחקנית גאיה טראוב ואמירה בוזגלו ("אל תשאל", "שי ודרור"). החמש מגיעות מתחומים שונים בגילאים שונים עם רקע וניסיון חיים שונה, כשלכולן פנטזיה אחת משותפת המטילה גם צל על חייהן: למצוא אהבה חדשה.

מנחה הסדרה אירי ריקין מפגיש בין המשתתפות באופן ייחודי באמצעות שיחות במצלמות האינטרנט, כפי שעשה בסדרה הדוקומנטרית "18" עטורת השבחים. כזכור, הסדרה "18" של היוצרות עמליה מרגולין ואיילת אפרתי, הביאה את סיפורם של 7 בני נוער שהסכימו לחשוף את מסע ההתבגרות שלהם באמצעות שיחות ברשת. קבוצת הנשים יוצאת למסע אותנטי, כאשר כל משתתפת מקבלת מידיו של אירי רשימה של בני זוג פוטנציאליים, מתוכה עליה לבחור לפחות אחד או אחת עימם ייצאו לדייט מצולם.

מי תמצא אהבה? מי תישבר באמצע?

במשך 15 פרקים נוצרת קבוצה חזקה ואינטימית, מעין קהילה אינטרנטית סגורה המקיימת שיחות אל תוך הלילה ומלווה כל דייט מוצלח וכל אכזבה. הן מצליחות לחשוף גם את הדיאלוג הפנימי האישי ביותר, שכל אחת מנהלת עם הפחד, הבדידות, החלומות והפער שבין חלום למציאות. מי תמצא אהבה? מי תישבר באמצע? ואולי בסופו של דבר, אפשר להישאר לבד מתוך בחירה?

בהמשך הסדרה מצטרפת לקבוצה גם גלית לוי, המוכרת בעיקר כבעלת בית אופנה לעיצוב שמלות כלה ובגדי ערב. לוי, בת 39,  גרושה ואם לילד, מעלה לדיון בסדרה את הקושי האישי שלה ושל נשים קרייריסטיות בכלל לחלק עצמן בין הבית, העסק, וההשקעה בזוגיות.

>> מייקל ג'קסון - ביקורת אלבום