בימוי: אורן סטלקול, הפקה: יוסי פורטל, "פורטל מדיה"

ההיסטוריה של "הצל" - הראפר יואב אליאסי מלאה בפרובוקציות ושירים שלא דופקים חשבון, אבל נדמה שהפעם הוא התעלה על עצמו. אליאסי יצר שיר בשם "בייבי דולז", על שם מועדון החשפנות החביב עליו בתל אביב. לפרויקט הצטרף הקולגה שלו, הראפר 69 - עמרי סגל, שגם מככב לצדו בקליפ, יחד עם קבוצת בחורות בעירום חלקי, בתפקיד החשפניות שעושות להן נעים במועדון.

יואב הצל אליאסי (צילום: אלדד רפאלי, ערוץ 24)
"באישיות שלי אני פרובוקטור". הצל | צילום: אלדד רפאלי, ערוץ 24

"כתבתי שיר על מועדון חשפנות, זה לעשות נהוג בהיפ הופ, כמו 'קנדי שופ' של 50 סנט,, אומר הצל. "צילמנו את הקליפ במועדון 'בייבי דולז', אבל רוב הבחורות שהשתתפו בו הן לא חשפניות, למרות שזה נראה ככה".

-אתה מכיר את הבנות האלה אישית?
"את רובן. אני חבר טוב של הבנות והבעלים של המקום. אפשר לומר שאני אפילו חבר טוב מאוד של הבנות. שמע, זה הקליפ הכי פרובקטיבי שיצא בארץ. לא היה משהו שהתקרב אליו, במאה אחוז".

-קצת נעלמת לאחרונה.
"אז הנה אני חוזר. זה למעשה סינגל חדש. הרבה זמן לא הוצאתי. אני עובד על אלבום וזה הראשון מתוכו. חוץ מזה הכל בסדר, אני מתפרנס ממועדון 'המעבדה' שהקמתי ברחובות. הולך שם טוב, מעולה, זה מקום ענק".

-יש לך הופעות?
"אני עדיין מופיע. חמישי האחרון הייתי ב'פורום' בבאר שבע. קרחנה. יש לי רפרטואר של 12 שנה, יש לי המון שירים, מעל 30 סינגלים בגלגלצ".

-השיר הזה נשמע קצת אחרת.
"ב'בייבי דולז' התחברתי יותר להיפ הופ כבד. עד תקופה מסוימת הייתי יותר מסחרי ופה נכנסתי ליותר הארד קור, היפ הופ יותר שכונתי, פחות מכוון לרדיו".

-ובכל זאת, מועדון חשפנות.
"אולי הייתי במיינסטרים במוזיקה, אבל באישיות שלי אני פרובוקטור. כל פעם שרוצים מישהו שיגיד משהו פרובוקטיבי בטלוויזיה - קוראים לי. אין לי בעיה. היום לא יכולים ללכלך אותי יותר ממה שאני כבר לכלכתי את עצמי".

>> כוכבי "דמדומים" רוברט פטינסון וקריסטן סטיוארט בקליפ של "גרין דיי"