מאיה אברהם פרומו (צילום: גל אלי)
"היא הכי ישראלית". מאיה אברהם | צילום: גל אלי

הזמרת מאיה אברהם מוציאה את השיר החדש "תדע" שהלחין בן ארצי. על המילים, העיבוד וההפקה המוזיקלית רפי קריספין. עידן רייכל, שאברהם מופיעה עמו במסגרת "הפרויקט", מתארח בשיר בנגינת פסנתר.

זהו סינגל שלישי לאברהם מתוך אלבומה השני שייצא בחודשים הקרובים. שני השירים הראשונים שיצאו ממנו, "אמת אחת" ו-"עד שיבוא אוקטובר", הושמעו יותר מ- 1,200 פעמים בתחנות הרדיו השונות.

קריספין, שגם מנהל את אברהם, אומר כי הביקורות מגדירות אותה "הזמרת הכי ישראלית שיש". "בשנה האחרונה מאיה מופיעה ברחבי הארץ ואוספת לעצמה קהל נאמן", הוא אומר, "לאחרונה היא נבחרה להופיע בטקס ראשי ממשלות ישראל לדורותיהם שייערך בעוד כחודש בבית הנשיא".

"תדע"

"הבוקר שוב מעיר את הספקות, הבטחתי לא לבכות, אז מה? היית החבר הכי קרוב, כזה שאין לו סוף, ועכשיו...שנים שאתה כאן, איך לא ראיתי שאתה משהו מיוחד?

פזמון: רציתי רק אותך ואותי תדע, שגם הלב שלי שואל, אם אפשר עוד לתקן, את מה שכבר נשבר, שמעתי שמצאת אהבה, רק רציתי שתדע, שעכשיו אני רואה, את האור שכבר כבה

עשיתי טעויות זאת לא בושה, הבנתי שצריכה שנייה, עכשיו הכל ברור רק אין אותך, נשארתי עם שתיקה, ואיתה הקשבתי לעצמי, עזבתי את העיר וחזרתי להורים

פזמון: רציתי רק אותך ואותי תדע...

היית החבר הכי קרוב, כזה שאין לו סוף, ועכשיו..."