אלון גל, נמרוד לב (צילום: יניב שנק)
זה כל הקסם, נמרוד לב עם אלון גל | צילום: יניב שנק

הקואוצ'ר אלון גל, שכבר חצה את ה-40, מוציא את שיר הבכורה הרשמי שלו "ואולי", אותו כתב והלחין, עם עיבוד והפקה מוזיקלית של חברו, המוזיקאי נמרוד לב ("זה כל הקסם"). בשיר משתתפת מיקה קרני בקולות ובנגינת כינור.

באופן מפתיע למדי מדובר בשיר טוב. הקול של גל נעים, המלודיה חמימה והתוצאה הכללית עושה חשק לשמוע עוד שירים משותפים של הצמד גל את לב.

לדברי אלון גל, עוד הרבה לפני שהפך ל"מאמן", היה נוהג לשיר, לנגן ולהופיע במועדונים ופאבים בחיפה. לפני מספר חודשים יצא לסיבוב הופעות במועדונים קטנים ברחבי הארץ עם חברו לב. במופע המשותף שנקרא "שלא על מנת להצליח", שרים גל ולב שירים שכתבו, מספרים סיפורים ומנהלים שיחות על החיים כשהם מארחים חברים כמו מיקה קרני ופבלו רוזנברג.

מתוך המופע נולד האלבום של אלון גל אשר מושלם בימים אלה בהפקתו ובעיבודו של לב. האלבום, אומר גל, שומר על התחושה האותנטית של השירים כפי שהם מוגשים במופע - "קרוב, אמיתי, נוגע".

ההופעה הקרובה של אלון גל ונמרוד לב תתקיים בתיאטרון הסמטה ביפו ב- 14.6.2011.

ואולי

אולי...אני חושב אותך לפרקים, אני אוהב אותך לפעמים, ומחפש לי תירוצים / שאולי מחר תבואי, לספר לי על עצמי / ואולי מחר אוהב שוב, בין קצוות של ריגושים, ואולי...

ואולי, אני בודק אותך לפעמים, אני חובק אותך בשבילי, ומספר לי סיפורים / שאולי מחר תבואי, לספר לי על עצמי, ואולי מחר אוהב שוב, בין קצוות של ריגושים, ואולי...

ואולי ואולי ואולי

ואולי...אני חושב אותך לפרקים, אני אוהב אותך לפעמים, ומספר לי סיפורים

>> כנסיית השכל שרים "אושר" אצל סלוצקי ודומינגז ברדיו תל אביב