צילום: שרון רביבו

הזמר טל ועקנין מוציא את השיר "נשמה", אותו כתב והלחין יחד עם ברק אלישע. לעיבוד ולהפקה המוזיקלית אחראים יוסי אזולאי ורן אביב. מילות השיר הן גם מילות אהבה לאישה, מה שיכול להפוך את ועקנין לזמר חופות מבוקש.

"אני שר מתוך הנפש, שיר מלא ברגש, תמיד את איתי ולך נשבעתי, מלאכים שם מלמעלה מברכים אותי הלילה, שאצליח בדרכי / במדבר יבש בים סוער, אותך אני בוחר ולך אני נשבע, את לי אור חזק שמתגבר כל רגע מתבהר, נשמה / בעמקי ליבי ידעתי, אמונים רק לך שמרתי, ומשאלתי עכשיו ברורה לי, תפקידי כעת ידוע, ואני מרגיש רגוע, כי זה הכל הכל אמיתי / את לי אור חזק שמתגבר כל רגע מתבהר, נשמה".

סינגל שני בדרך לאלבום

"נשמה" הוא סינגל שני לועקנין מתוך אלבום הבכורה, עליו הוא עובד בימים אלה, אחרי "ענני בשירים" שזכה להצלחה ולהשמעות בתחנות הרדיו.

בראיון ל-mako אמר: "באלבום שלי יהיו בין היתר שירים שלי שכתבתי והלחנתי. אלה לאו דווקא שירי תפילה. כתבתי על הנשמה של האדם, על אורח החיים שלנו כאן, על הדרך, על רצון להצליח, על החיבור ביני לקדוש ברוך, על החיבור שלנו כעם ישראל. אלה שירים ששונים מהנוף שרואים היום".

"אני זמר נשמה. אני מכוון פנימה, לגעת באנשים. אני מקווה ומשתדל להביא משהו שונה וייחודי בצבע ובצורה לבמה ולקהל. עברתי מסלול ארוך, דרך קשה, מסלול שהוא אמיתי וטוב. זה לא קורה בן רגע. שרתי הרבה שנים, עד שהרגשתי שאני מוכן עכשיו לצאת החוצה עם שירים שלי. הגיעה גם דרישה מהקהל, מלקוחות, מקהל באירועים, ששואלים מה עם שירים שלך. אז זה מתפרץ ואני לא יכול יותר להמתין".