>> לקבוצה של mako גאווה בפייסבוק כבר הצטרפתם?

הזמרת דקלה ביחד עם הצמד Knob הקליטו את המנון הגאווה לשנת 2012, שהולך לכבוש אתכם. השיר Deep in My heart מושמע בערוץ הגאווה בהשמעת בכורה, ותוכלו ליהנות ממנו על הבמה המרכזית בחוף גורדון ב-8 ביוני – ביום מצעד הגאווה בתל אביב.

>> המדריך השלם לאירועי הגאווה

הפתעות על הבמה המרכזית

לאחרונה צולם הקליפ לשיר, שעל הפקתו אחראים יוני מייזלר ואימרי קלמן בבימויו של מור שלומוביץ, בו השתתפו למעלה מ-20 דמויות מגוונות וצבעוניות מהקהילה ביניהן טרנסג'נדריות, דראגיסטיות, קשישים וקשישות, רקדני בלט, זוג לסביות וכו', כשהם נושאים את דגל הגאווה על גבם, כמעין מחווה לקליפ הידוע של מדונה לאמריקן פאי.

טיזר דקלה קליפ גאווה (צילום: יולי גורודינסקי)
מתוך צילומי הקליפ של המנון הגאווה | צילום: יולי גורודינסקי
את האירועים על הבמה המרכזית ינחו כוכבות הסדרה "תנוחי": גילת אנקורי, חנה לסלאו, אוולין הגואל וצופית גרנט. בנוסף לדקלה  ול-Knob, יופיעו על הבמה גם צמד אחר ומצליח, שכובש את העולם: TYP - עברי לידר וג'וני גולדשטיין ביחד עם אוריאל יקותיאל. בנוסף, על הבמה ירימו גם הדי.ג'יי המקומי הכי בינלאומי עופר ניסים ביחד עם אליוט, טל כהן ואביחי פרטוק. מפיק העל מוטי רייף אחראי על הניהול האמנותי.

מצעד הגאווה, אשר ייצא מגן מאיר בתל אביב בצהרי יום שישי, ימשיך לרחוב בוגרשוב, בן יהודה ויסתיים במסיבה הגדולה בחוף גורדון, צפוי להיות הגדול והמרשים בתולדות העיר. בעירייה מצפים לכ-20,000 תיירים ותיירות שיישטפו את רחובותיה, בנוסף לעשרות האלפים שיגיעו לחגוג.

>> הצביע לשיר הגאוה של כל הזמנים

>> אני אוהב את הבן ההומו שלכם. למה אתם לא?