דיה רז מוציאה את הקליפ "להיות בלעדיי", שצילמה וערכה רוני קידר ובו מככבים לצדה רם אוריון ודפנה קינן שניגנו בהקלטות - קינן בתופים ואוריון בגיטרות (בבס ניגן דן זייתון). את השיר כתבה והלחינה דיה רז עצמה.

"להיות בלעדיי" יוצא כסינגל שני מאלבום הבכורה שלה שצפוי לצאת בחודשים הקרובים, בהפקה מוזיקלית של שלומי ברכה. את המיקסים והמאסטרינג עשה אייל אבן צור. אחיו, שחר אבן צור, המנטור של רז, ייעץ אמנותית. מהאלבום יצא כבר השיר "ילדת השמש", שהקליפ שלו נכנס לפלייליסט של ערוץ 24.

"אני שרה על אהבה, פרידות ואנשים 'פולנים' שמנסים לעזור"

בראיון ל-mako אמרה דיה רז: "אני כותבת על אהבה, אנשים שהיו לי אתם יחסי אהבה ושברו לי את הלב בעיקר ואהבתי אותם מאוד, והצד השני של האהבה - הכמיהה לרצות את הדבר הזה הכי בעולם. האלבם מאוד אישי ומורכב מכמה רבדים, תקופות, שנים, תקופה שהתעסקתי בעצמי, ניסיתי להבין מה זה האדם, גוף האדם.

"יש לי שיר בשם 'להיות בלעדי': 'לא אני מה שבחרתי בשבילי ואולי אסע לחופש בלעדי'. יש כמה שמדברים ישירות על אהבה כמו השיר 'מכונית' או 'חלק ממך'. 'פולנים' זה שיר שהמשפט שלו הוא 'עולם שלם של פולנים מתערבים לי בחיים', הוא מדבר על פרידות ועולם שלם של אנשים מסביב שמנסים לעזור, שזה יפה, בכלל יש הרבה פולניות בעולם".

דיה רז תופיע בהופעת טרום-בכורה ב-13.3 באוזן-בר בתל אביב.

>> עוד רוקרית: אורית דמבסקי בקליפ "בזמן האחרון"