חווה אלברשטיין 1, בנות חווה (צילום: רועי ברקוביץ')
משביחה עם הזמן. חוה אלברשטיין | צילום: רועי ברקוביץ'

"יש דברים רבים בחלד שהזמן מיטיב איתם / ואני רק מייחלת להיות כמותם". כך שרה חוה אלברשטיין בשירה החדש "זמן", שהלחין למילותיה יוסי חורי מצמד "הפרברים". השיר יוצא היום כסינגל ראשון מתוך אלבום חדש, שצפוי לצאת בחודשים הקרובים - טרם נקבע אם ייצא לפני חג הפסח או אחריו.

לפי השיר החדש יש באמת דברים שמשביחים עם הזמן וחוה אלברשטיין היא אחת מהם. לקראת אלבומה המי יודע כמה היא שוב נשמעת טרובדורית מדויקת ומרגשת. זהו שיר ראשון שמוציאה אלברשטיין מאז ידעה טרגדיה אישית קשה שאין כמוה ושכלה לאחרונה את בעלה הבמאי והיוצר נדב לויתן, שהלך לעולמו בינואר האחרון.

באלבום של אלברשטיין שעתיד לצאת יהיו שירים ולחנים שחיברה בעצמה, וכן שיתופי פעולה עם כותבים אחרים, כמו יוסי חורי ("הפרברים"), שאנן סטריט ("הדג נחש"), אריאל הורוביץ, סבינה מסג, יהודית רביץ ועוד. את האלבום הפיק מוזיקלית עובד אפרת ומנגנים בו לצד אלברשטיין אבי אגבבה (תופים, כלי הקשה), ערן ויץ (גיטרות ועוד), עדי רנרט (קלידים) ועובד אפרת (בס).

עם הרכב דומה יוצאת אלברשטיין להמשך מסע ההופעות המתמשך שלה, ותגיע ב-27.2 למזכרת בתיה, ב-28.2 למשכן לאמנויות ברעננה, ב-7.3 לעומר וב-11.3 למוזיאון רמת-אביב.

חוה אלברשטיין - "זמן"

יש דברים רבים בחלד / שהזמן מיטיב אתם / ואני רק מייחלת / להיות כמותם

יין למשל או משי / משי מרשרש ורך / שהולך ומשתבח / למרות שהזמן הוא הפכפך

פזמון: שיר ישן נושן / מתנגן עדיין בלבך / לכל מקום אליו תלך / הוא מלווה אותך

מפיות מתחרה / שנרקמו ביד אמן / או מתכת נדירה / שלא פגעה בה יד הזמן

עץ עתיק יומין הוא בית / ומקלט בין ענפיו / ציפורים מקננות / קיץ חורף אביב וסתיו 

פזמון: שיר ישן נושן / מתנגן עדיין בלבך / לכל מקום אליו תלך / הוא מלווה אותך

יש דברים רבים בחלד / שהזמן מיטיב אתם / ואני רק מייחלת / להיות כמותם