עברי לידר מוציא אלבום ההופעה החיה עם "תזמורת המהפכה", שהוקלט בבית האופרה-משכן לאמנויות הבמה בתל אביב.

המופע והאלבום משלב עיבודים קלאסיים-תזמורתיים של זהר שרון, עם עיבודים אלקטרוניים ורוק עליהם הופקד ג'וני גולדשטיין, החצי השני של לידר בצמד TYP. על התזמורת ניצח רועי אופנהיים.

עבור לידר, שגדל על מוזיקה קלאסית, היה המופע הזה בבחינת "שיבה למקורות" המוזיקליים שלו. האלבום כולל ביצועים למיטב השירים שלו כמו: חולצת פסים, לרגע קטן, הזמן עכשיו, שמים לב, לאונרדו, ניסים, מתחמם, השיר ששרת לה, להבין את המים, כרטיסי אשראי, רק תבקש, מרי לנצח ועוד.

אחרי שכבר יצא מתוכו הביצוע לשיר "בלה בלה" כעת יכולים גולשי mako להאזין מתוכו לביצועים של הלהיטים "מישהו פעם" ו"זכיתי לאהוב".

לרגל השקת האלבום יקיימו עברי לידר ותזמורת המהפכה שלוש הופעות חגיגיות בחול המעד סוכות: בפסטיבל ראשון לציון  - היכל התרבות 22.9. פסטיבל התמר -מופע זריחה על המצדה 23.9 (לפנות בוקר של ה-24.9) ואמפי שוני 25.9.

*תזמורת המהפכה הינה אנסמבל שנוסד לפני כעשור על ידי זהר שרון ורועי אופנהיים. התזמורת שמה לה למטרה ליצור פורמט תזמורתי חדש ומעורר השראה המשלב מולטימדיה, מוזיקה אלקטרונית ותפיסה בימתית מיוחדת ולהוות במה ליצירה ישראלית מקורית. התזמורת שיתפה פעולה עם אמנים כמו הדג נחש, אביתר בנאי, דודו טסה, ירמי קפלן ו-Third World Love.

>> הצביעו לעברי לידר במצעד השנתי של ישראל