להקת "כל החתיכים אצלי" מוציאה את אלבומה השני, הכולל את הסינגל המוצלח "כל הסיבות", ואיתו את הקליפ "בפקולטה למדע מדויק". הקליפ יוצא במסגרת פרויקט "10/10" של הלהקה שהוא הומאז' לתמונה הסטטית שאמנים וחובבי מוזיקה מדביקים לשירים שאין להם קליפים ביוטיוב, כדי שיהיה על מה להסתכל כשהקליפ מתנגן.

"את ההשראה לפרויקט קיבלנו מלנה דל ריי, שהעלתה ליו טיוב את "Born To Die" עם מוטיבים מהקליפ הרשמי, לפני שפורסם. הגניב אותנו הרעיון שבשנייה הראשונה נדמה לך שמדובר בתמונת סטילס שהדביקו לאודיו, ואז מתברר לך שממש לא. דגל ארה"ב מתנוסס מאחור, והעיניים שלה ממצמצות. זה אמנם לא קליפ או וידאו במובן העלילתי של הדבר, אבל 'התמונה החיה' כן מוסיפה אווירה מאוד חזקה לשיר".

"ניסינו להדביק לכל אחד משירי האלבום #2 "תמונה חיה" שתוסיף עוד צבע לשיר ותייצר אווירה, במין מוטיב "פריז" חוזר. אבל בעיקר רצינו להתעמת עם האויבת הכי גדולה של הלהקה - הפרעת הקשב והריכוז שכולנו סובלים ממנה, כיחידים וכקבוצה. כמספר שירי האלבום הקרב ובא- בחרנו 10 סיטואציות ומקומות שונים, בהם המטרה היא לשבת שש דקות מול המצלמה מבלי לזוז. זה לא היה פשוט בכלל. הוידאו הראשון שיצא מהפרויקט הזה לסינגל המצליח "כל הסיבות" כבר עומד על קרוב ל50 אלף צפיות".

להקה ויראלית

בפרוייקט זה ממשיכים החתיכים את דרכם כלהקה פעילה ברשת שמייצרת תכנים ויראלים שונים (דוגמאות מהעבר הרחוק:  האירוח של ג'סטין ביבר או הריקוד שהכינו לפפארצי של ליידי גאגא). אחת המטרות היא קירוב הקהל למוזיקה ולהיכרות אישית עם הלהקה. גם באלבום הראשון הם פעלו בצורה אקטיבית ברשת ושחררו את כל השירים להורדה בחינם. "פעילות ויראלית מעניינת ונגישה באינטרנט היא המפתח לייצור לתודעה רחבה למוזיקה והיכרות אישית עם הצבע המיוחד והפרוע שלנו", הם אומרים. "זה מה שעובד כיום, הרבה יותר מהאלבום של פעם. כמובן שיש גם אלבום, ובכך שאנחנו שולחים את כל שיריו על פני הרשת לכל המתעניין והמעוניין - יותר אנשים מתוודעים אליו".

"כל החתיכים אצלי" ישיקו את אלבומם החדש 2# בבארבי בתל אביב במוצ"ש ה-23.6 עם אורחים מיוחדים.

>> הסטודנטים העדיפו השנה רוק על פני מזרחית