הזמר והיוצר ארי גורלי מוצא את השיר "רצית", אותו כתב והלחן, ואף עיבד והפיק מוזיקלת יחד עם יאיא כהן אהרונוב.

גורלי מביא כאן את עצמו ללא פילטרים: כן, ישיר, עם קול נמוך ושקט, שמגלגל מלודיה קליטה, כאשר ברקע מהדהד להיטו הגדול ביותר עד היום "דבש".

השיר "רצית" יוצא כסינגל ראשון מתוך אלבומו השלישי של ארי גורלי, שייקרא "בעדינות" ויראה אור בקרוב. אל האלבום הוא מגיע אחרי מה שהוא מגדיר מסע אישי מעמיק של כתיבה ועשייה. שותפיו לדרך הם אדם בן עזרא, אדם בן אמיתי, כאמור יאיא כהן אהרונוב ומוזיקאים נוספים.

"החוויות האישיות שעברתי מאז אותה תקופה נסערת, בה הוצאתי את האלבום 'משקל הדירה', אלבומי השני,  הובילו אותי לתהליך זיכוך והתעמקות אישי-אמנותי", אומר ארי גורלי. "יחד עם צוות מוכשר שנבחר לאט ובקפידה ונרתם לפרויקט, אני מקווה להגיש תוצאה אותנטית וחדשה בעבורי".

"רצית"

"רצית שאכתוב עלייך שיר, שאצרף לך הקדשה, שם לא צריך להזכיר / ספר שהייתי קשת השגה, אז זה מוקדש לך היפה שבנשים, אהובתי הנכבדה

רצית שאכתוב עלייך שיר, שאספר איך השתוללנו בלילות, ואיך שילמנו מחיר / ספר ששברנו את כל החוקים, שישמעו את הנשימה המפתה שלך, בין המשפטים

רצית שאכתוב עלייך שיר, שאספר בו בדיוק מה שהרגשתי, בלי לנסות להסתיר / אז הנה כתבתי, שיר אהבה, תמיד אזכור איך ששברת לי את הלב, אהובתי הנכבדה".