להקת "הקולקטיב" מוציאה את הקליפ והסינגל "Happiest of All Memorial Days", מתוך אלבומה "Pangaea", שייצא בחודש הבא בארץ ובחו"ל ויושק רשמית ב-14 באוגוסט בהופעה חגיגית במועדון בארבי בתל אביב.

לדברי חברי הלהקה, השיר "Happiest of All Memorial Days", עוסק בזיכרון ובנוחות הממכרת לזיכרון, עם צלילים אינטימיים שנדמה שבוקעים מפינת חדר שינה. השיר כבר נכנס לפלייליסט של אחת מתחנות הרדיו החשובות באירופה XFM, שזיהתה ראשונה אמנים כמו MIA ו- TING TINGS.

הקליפ המצוייר מראה פסנתרן שנתלה בחבל ולמעשה מנגן כל הדרך להלווייה של עצמו. בדרך מצטרפות למסע הלווייה דמויות אורבניות, צבעוניות ומוטרפות, ותופעות אלימות פוקדות את העיר, כמו אדם שתוקף אנשים אחרי שכריש אכל לו את הראש. את הקליפ ערך Samuel Weikopf מחומרים שנלקחו מהסרט "Never Drive a Car When You're Dead" שיצר במקור Gregor Dashuber.

את אלבומם החדש הפיקו חברי "הקולקטיב" עם דניאל אנגליסטר, בעקבות תהליך יצירתי שנמשך שלוש שנים. חברי הלהקה עבדו על עשרות שירים, ניסו כיוונים שונים, התחבטו, הקליטו והקליטו שנית, עד שהצליחו להגיע לתוצאה הרצויה מבחינתם. האלבום החדש יושק באירופה, בסיבוב הופעות בפסטיבלים ומועדונים באנגליה, גרמניה, מזרח אירופה ודרום קוריאה.