להקת "הקולקטיב" מוציאה את הקליפ הגאוני לשיר "BreakApart". בקליפ, אותו ביימו נעם שרון וטל זגרבה, מופיעים חברי הלהקה כשהם מחופשים לאמנים מפורסמים כפי שהופיעו על עטיפות תקליטים מפורסמות משנות השישים ועד ימינו, ושרים את השיר מפיהם.

בין האמנים: פרדי מרקורי, בו מארלי, בוב דילן, פאטי סמית', איגי פופ, נוטוריוס ביג, טופאק שאקור, נירוונה, סיה, בק, היורית'מיקס, הדורז, צ'ט בייקר, אליס קופר, ג'ון טרבולטה, ברוס ספרינגסטין, אלטון ג'ון, פאנקדליק, לורי אנדרסון, פנתקה, איי.סי.די.סי, יינגווי מלמסטין, היה יה יה'ס, רייג' אגיינסט דה מאשין, ועוד. באחד מרגעי השיא של הקליפ מגלמים חברי הלהקה שלוש דמויות של אלביס פרסלי, בשלושה שלבים של הקריירה שלו.

הקליפ של "הקולקטיס" משלב אלמנט שהופיעה בקליפ שיצרו וניה הימן ורועי כפרי, שבו הפיות של האמנים המקוריים זזו על העטיפות המקוריות ושרו את השיר, עם אלמנט מפרויקט עטיפות התקליטים הזה, שמראה מה קורה מחוץ לגבולות העטיפה המוכרת, מה שמאפשר לחברי "הקולקטיב" לשחק עם דמויות הכוכבים - למשל פאטי סמית' רוכבת על סוס מחוץ לעטיפה של "Horses" וכו'.

כמובן שלקליפ כזה יכולה להיות תפוצה רחבה ביותר בעולם, כיוון שמדובר באמנים בינלאומיים, עם מאות מיליוני מעריים, מה שיכול לחשוף את "הקולקטיב" לקהל רחב ביותר.

"הקולקטיב" יופיעו ב-4 בדצמבר (יום חמישי) במועדון התיאטרון ויארחו על הבמה את בלקן ביט בוקס וקרולינה.