אין תמונה
לא שומעים "מונו". סטריאו פלסטיק

להקת "סטריאו פלסטיק" (לשעבר "נובמבר") מוציאה היום את השיר "עיניים עצומות", שיר ראשון מתוך אלבום הבכורה שייצא בחודשים הקרובים בחברת "אן.אמ.סי-יונייטד", בהפקה מוזיקלית של טל שגב ואייל קצב.

העבודה על האלבום החלה לפני כשנתיים, אחרי ש-EP בן חמישה שירים שהוציאה הלהקה עורר תגובות חיוביות. אז עוד קראו להם "נובמבר", אך מטעמי זכויות יוצרים השם הוחלף ל"סטריאו פלסטיק".

את השיר "עיניים עצומות" כתב והלחין הסולן והגיטריסט שרון שביט רביבו, שיוצר את כל השירים והקים את הלהקה לפני חמש שנים. את הקלידן אבנר גבריאלי הכיר עוד מלהקה קודמת "אוסטרליה", שנבחרה ל"דבר הבא" של גלי צה"ל. הבסיסט איתי מאור הצטרף להרכב אחרי שרביבו ערך אודישנים לבסיסטים ללהקת הסטודנטים של המרכז הבינתחומי בהרצליה. את המתופף אחירז חורש הכירו בחדר חזרות.

לפני שנה זכתה הלהקה בתחרות הלהקות של סלקום והופיעה בפסטיבל סלקום ווליום בכנרת. במסגרת התחרות הקליטה הלהקה את השיר "כשנכיר" בהפקה מוסיקלית של חמי רודנר.

בעיניים עצומות

לבד איתה הייתי צועד לאורך כל הדרך / ובעיניים עצומות הולך רחוק / מרגיש כבר לא בנוח ואין לאן ללכת / בנעליים חדשות עומד לבד

פזמון: כבר לא רואה לאן / נברח מפה / הפרחים נבלו מזמן
 
במירוץ שהעולם מייצר עוצר כמעט כל מטר / בשביל לקטוף את הפירות שלא אוכל / מתעורר בשבתות וחושב איך חולפים חיינו / ואיך יכולתי והיכן להיות עכשיו

פזמון: כבר לא רואה לאן / נברח מפה / הפרחים נבלו מזמן