הרזומה המקצועי של הגיטריסט עידו אגמון כולל נגינה עם כמה מיטב האמנים ברוק המקומי: רמי פורטיס, חמי רודנר, אסף ארליך ושלומי שבן, וכן חברות בלהקות "נעליים" ו"הגן האנוכי".

עתה, ככל הנראה, מגיע תורו של אגמון, שנחשב לגיטריסט מוביל, לעבור לקדמת הבמה עם שלושה שירים חדשים אותם הוא מבצע עם המתופף יובל שפריר והבסיסט עופר קורן. שניים מהשירים - "התשובה" ו"בחדר המדרגות" צולמו בהופעה בלייבל החדש "Pizzamusic", שהקים שפריר. שניהם עלו לרשת בימים האחרונים. השיר "ג'וני התעורר" ותיק יותר.

"מדובר בעצם בביצועים מהופעות שצילמנו לאחרונה, והשירים הם חלק מאלבומים שלמים שעשינו ומופיעים באתר במלואם בביצוע האולפני שלהם, כולל עטיפות וטקסטים וכו'", מבהיר אגמון.

"פיצה מיוזיק"

"פיצה מיוזיק", על פי שפריר, הוא "ערוץ תוכן עצמאי של סביבה מוזיקלית, או בשפה יותר אינטרנטית - בלוג מוזיקה שכונתי". המטרה שלו היא ליצור ערוץ שמאפשר חשיפה למוזיקה הפונה למכנה משותף גבוה. "האתר אינו שופט מוזיקה אלא מציג אותה, אלה ששמים פה מוזיקה שלהם לא מצפים להצלחה מסחררת, אלא פשוט רוצים שישמעו את המוזיקה, מי שאוהב משהו מספיק אז שיקנה, ובגדול להרגיש שגם הדברים שהם לא ווינרים בעיני התאגידים יזכו לאוזן קשבת".

באותה הופעה ביצע גם יובל שפריר שיר בשם "עוצם עיניים"

>> 15 השירים הכי טובים של R.E.M