המוזיקאי והיוצר עובדיה חממה מוציא את השיר "דמעותייך", בו הוא מארח את הזמרות קרני פוסטל ושרון רוטר. חממה אחראי לכתיבה, ההלחנה, העיבוד וההפקה המוזיקלית, מגדיר את "דמעותייך" כ"שיר אישי בטעם ישן, ובניחוח אירופאי מעודן".

אין זו הפעם הראשונה בה חממה פוגש את פוסטל ורוטר - עם שרון רוטר יצר עובדיה ממה את אלבום שירי הערש המוערך "לילה טוב" (2007) ועם קרני פוסל עבד בשנים האחרונות על יצירת אלבום משותף.

אין תמונה
עובדיה חממה

השיר הוא סינגל השני מתוך פרויקט אירוח חדש של חממה, בו הוא חוזר - לראשונה מאז הצלחת "אנא בכח" -  געת בחומרים אישיים שאפיינו את אלבומיו הראשונים הזכורים ליודעי ח"ן. החומרים האישיים מובילים את הקו של האלבום ומתובלים הפעם במוטיבים אמוניים, שאפיינו את היצירה של חממה בעשור האחרון.

לצד הגשתו האישית של עובדיה חממה, מתארחים באלבום שבדרך אמנים נוספים כמו טל גורדון, חמי רודנר וארז לב ארי. האלבום, שהוא העשירי במניין של חממה, צפוי לצאת לאור לקראת יום הולדתו החמישים, במהלך סתיו 2014.

"דמעותייך"

"אין מנוס מן המים, מרוצם נהדר, כך זולגות דמעותייך כנהר, הן בוקעות מעינייך ומשם כמפל, במורד לחייך, כמו גל

פזמון: גשם, הו גשם, עצוב לך מאד, כאילו אבדו לך כבר כל התקוות, כמו בא המלאך וחרץ גורלות, ואין תיאור הולם מזה לדמעותייך...

אין מסתור מקסמייך, חום ליבך נהדר, והאש מגינה על האוצר, אין מנוס מעינייך, חכמות וגדולות, להבות נלהבות וירוקות

פזמון: גשם, הו גשם, עצוב לך מאד, כאילו אבדו לך כבר כל התקוות, כמו בא המלאך וחרץ גורלות, ואין תיאור הולם מזה לדמעותייך...".