ליטל גבאי פרומו (צילום: אבשלום לוי)
ליטל גבאי | צילום: אבשלום לוי

הזמרת ליטל גבאי מוציאה את שיר הבכורה שלה "שלוש מילים", שאת מלותיו כתבה. ללחן אחראית מארינה מקסימיליאן בלומין, ולעיבוד ולהפקה המוזיקלית אורי זך (מירי מסיקה, איה כורם) ומרק קקון, בן זוגה של גבאי.

השיר הוא סינגל ראשון מתוך אלבום בכורה הכולל 10 שירים שאת רובם כתבה והלחינה גבאי, כשהיא נעזרת בחברים כמו מקסמיליאן בלומין, נועם חורב, יקיר בן טוב, מרק קקון ואסי סתיו. על האלבום עבדה בשנה וחצי האחרונות בעזרת זך וקקון.

הרזומה של ליטל גבאי מתחיל כסולנית בתזמורת חיל האוויר. בהמשך ליוותה את הפרויקט של עידן רייכל משך שלוש שנים בארץ ובעולם. היא שרה ושיחקה במחזות הזמר המצליחים של הבימה: "שלמה המלך ושלמיי הסנדלר" ו"מרי לו". היתה שותפה לאחד הלהיטים של קובי אפללו "עדיין כאן" מאלבומו השני. שרה עם הרכב הקאוורים המצליח "גרוב רידמפשן" והיא גם הקול בפתיח המפורסם של תוכנית הטלוויזיה "הישרדות" ("המרייהה").

"שלוש מילים"

"זה לא מדוייק לומר, שאני רק מאוכזבת, שאני בכלל לא כועסת, שאתה לא חושב עליי יותר / זה אולי יהיה הכי נכון לומר, שאני עם עצמי מפוייסת ,שאני כבר לא דורשת, כי ככה אני יפה יותר / רוצה בכח שוב לשמוע את מה, שפעם נהגת לומר כל כך בקלות, בלי, שתראה אותי בוכה לפני ותרצה אותי במהירות

פזמון: רק 3 מילים מה זה כבר דורש ממך, תנחם אותי עד לפעם הבאה, רק 3 מילים

עד הפעם הבאה ,שאתקשר בטעות, בדיוק תהיה עסוק בדיוק תהיה חסר סבלנות / גם אז אשמח אם תאמר לי מילים יפות, שינחמו אותי לפעם הבאה ,שיבואו הדמעות / אפילו לא חייבים לדבר ואפשר גם בלי לגעת, רק סימן קטן ממך ,שישקיט את הרעב / אפילו מבט או קריצה נו תסתכל לכיוון, שתוכיח שצדקתי שאין אין כמוני בעולם, שאף אחת לא מגיעה לקרסוליי, שכנראה עוד קשה לך לישון לבד אף פעם לא הצלחת להתגבר עליי

פזמון: רק 3 מילים...

ואם כבר התגברת אז תנסה לספר לי אחרת, ברכות תשקר לי ,שלא תדע לעולם אישה אחרת, ואם אפשר אל תספר לאף אחד ,שאני עדיין מתקשרת, כי אף אחד לא יודע שאני...רוצה בכח שוב לשמוע את מה שפעם נהגת לומר ככ בקלות....רק שלושש מילים!! תנחם אותי!!!"