סוף סוף הגיע השבוע המבורך של "אחרי החגים", ומצעד ההשמעות השבועי מתפאר בלא פחות משבעה שירים חדשים: סגיב כהן, רגב הוד, פבלו רוזנברג וליאור נרקיס (בשיתוף "אריסה") נכנסים הישר למקומות 2,3 , 5 ו-6 ומרעננים את הצמרת.

יותר מ-20 שנה אחרי "נוער שוליים", הושמע השבוע השיר של מיקיאגי 40 פעם - 11 מתוכן ברשת ג', זכר לימים עברו - ונכנס הישר למקום התשיעי. גם מרגול וזהבה בן בפנים, עם כניסה למקום ה-10. דודו אהרון, שיצא בתחילת השבוע, נכנס ל-12.

שלומי שבת במקום הראשון, שבוע 8 ברציפות. ועדיין בפער של מעל 20 השמעות ממי שבא אחריו. כרגע לא נראה שיש מישהו שיכול לאיים עליו גם בשבוע הבא - אולי דודו אהרון יפתיע, אם יקבל תמיכה מכל האיזוריות. מוש בן ארי שהיה ה"סגן" של שבת משך יותר מחודש, יורד למקום הרביעי, ורמי קלינשטיין, שהיה שלישי כמעט אותו פרק זמן, יורד ל-8.

לעומתו עומר אדם מטפס חזרה למקום ה-7. משה פרץ במגמה הפוכה ומאבד גובה למקום ה-11. גם לירן דנינו צונח, ל-13. איתי לוי הצעיר בקאמבק קטן למקום ה-14. את הטבלה משלימים לי כנסיית השכל והאנדלוסית במקום ה-15, כשמתוך 23 השמעות שהיו להם השבוע, גלגלצ אחראית לבדה על 18 השמעות - השיר הכי "נטחן" השבוע ברדיו מבין השירים הישראלים.

18 השמעות היו השבוע גם לקייטי פרי, אביצ'י ורובין ת'יק, כולן ברדיו חיפה, שממשיך לטחן שירים לועזיים כאילו אין בחירות מוניציפליות מעבר לפינה. החיפנים שוב ממלאים את הטבלה הלועזית כולה, כשפרי עולה למקום הראשון, אביצ'י שני, ג'ון ניומן חוזר ו"קפיטל סיטיז" נחלשים מעט.

>> הצביעו למצעד הלהיטים של ריהאנה!