כפי שנכתב כאן בשבוע שעבר: ליאור נרקיס וקובי פרץ משפרים מיקומים אחרי הכניסות בשבוע שעבר - ליאור נרקיב מטפס עד הפסגה עם "נדירה", וקובי פרץ עולה עד למקום השלישי עם "אהבנו". ביניהם, במקום השני, שיר לוי, שהשבוע פינה את הפסגה לנרקיס ומסתפק בסגנות.

במקום הרביעי יובל טייב ששוב מפתיע עם "אל תחייך". האמת שאחרי להיטיו הקודמים כמו "אם אין אני לי", אין בכך הפתעה כה גדולה. רותם כהן יורד למקום החמישי, ואחריו עוד שלושה שיורדים בדירוג - פוליקר לשישי, סקעת לשביעי ואייל גולן, שנכנס בשבוע שעבר למקום השלישי, יורד לשמיני.

תחנות הרדיו לא מפרגנות לאייל גולן יותר מדי

המשמעות היא שתחנות הרדיו לא מפרגנות לאייל גולן השבוע יותר מדי, בטח שלא לעומת סינגלים קודמים שלו בשנים קודמות. אם "צללים של דמותה" לא יתאושש בשבוע הקרוב ויתחיל לעלות במעלה הטבלה - סיכוי שיהיה השיר הראשון מזה הרבה זמן של אייל גולן שלא כובש את המקום הראשון המצעד ההשמעות.

במקומות 9, 10 ו-11 כניסות חדשות למנור שבת, פבלו רוזנברג ואורי פיינמן. מוקי יורד למקום ה-12 עם "ילד של אבא", אבל נהנה מחזרתו של "לב חופשי" למקום ה-14. כמו בשבוע שעבר - חזי להב סוגר את הטבלה במקום ה-15.

במצעד הלועזי אין שינוי בשני המקומות הראשונים - קלין באנדיטס ופארל וויליאמס מובילים. ג'יימס בלאנט עולה למקום השלישי. אביצ'י נכנס לרביעי הודות לגלגלצ ושאקירה את ריהאנה חוזרות למקום החמישי.