בחמישי האחרון הוציאו עדן חסון ואלה לי להב את "שימי פס", המנון הגאווה הרשמי של עיריית תל אביב שילווה את אירועי הגאווה בחודש הקרוב. נכון להבוקר השיר כבר התברג במקום הראשון בסרטונים החמים של יוטיוב עם למעלה מ-700 אלף צפיות - אבל בין כל מאות אלפי הצפיות יש לא מעט מעריצים של הזמר בן ה-26 שלא אהבו את החיבור שלו לקהילה הגאה, כאילו אנחנו עדיין חיים בשנות ה-90'.

באופן אירוני, השיר שנקרא "שימי פס" אמור לסמל קריאה לחופש, סובלנות והעצמה אישית, אבל לפי עשרות (אם לא מאות) התגובות ברשת, מעריציו של הזמר לא כל כך הבינו את מה שהוא ניסה להעביר להם וירדו נמוך במיוחד בתגובות: "גם לא שומר שבת, גם תומך בגאווה, ועוד חושב שהוא 'מחובר לאלוקים', אני צנצנת חמוצים אם אלוקים אוהב את הגועל נפש והשירה הכל כך רדודה שלך. תלמד מאייל - עליות כמו שצריך".

"וואו עדן אתה כל כך הרבה יותר טוב מהזבל הזה לא מאמין שאתה יורד לרמות כאלה מתגעגעים לעדן של פעם. זה פשוט אכזבה לקהל שלך, אנחנו יודעים שאתה כל כך מוכשר ובאמת שאכזבת אותנו", ו"איכס עדן, למה?" - היו רק חלק מהתגובות מלאות השנאה לשיר.

בין כל אותן תגובות, היו גם מעריצים שיצאו להגנת הכוכב: "לכל הטוענים שזה 'לא מתאים לו', זה השיר הרשמי של מצעד הגאווה! על מה מצופה שיהיה השיר? על הבחורה ששברה לו את הלב? עדן יאלוף, שים פס", ו"חברים תרגיעו. לא קרה כלום לעדן חסון, זה שיר לחודש הגאווה שפשוט מאופיין בסגנון הזה, סה"כ הדרך שלו להביע תמיכה. זה שהוא יודע לשיר בכל הסגנונות רק מוכיח את היכולות המטורפות שלו. עדן - תמשיך להפתיע ולהפציץ",

היו כאלו שלא התביישו להגיד בדיוק את מה שהם חושבים על אותם "מעריצים": "כמה שנאה אלוהים. מה יש לכם?" ו"איכס. איך שאתם מדברים. כמהה רעים אתם יכולים להיות כמה גועל נפש באנשים איזה אנשים יש היום חלאס איתכם". מה נשאר להגיד? עדן, שים פס.

פנינו לעופר מנחם, מנהל יחסי הציבור של עדן חסון ואלה לי להב לתגובה והיא תתפרסם מיד כשתתקבל