אין תמונה
מסתבר שיש גבולות. סיון בהנם

סיון בהנם, שהיתה במשך עשור שנים המרכיב הנשי וזמרת הנשמה של "משפחת תאקט", הלייבל שהקים קובי "סאבלימינל" שמעוני, החליטה לעזוב את תאקט ולצאת לדרך חדשה בניהולו של אסי מגריזו, רגע לפני השתתפותה בקדם אירוויזיון, שיתקיים ב-8 במרץ, ובו תבצע את השיר "קח אותי". כמו כן החלה באיסוף חומרים לאלבום חדש.

עם עזיבתה את "תאקט" אחרי עשר שנות שיתוף פעולה פוריות, הולכת סיון בדרכם של "הצל" (יואב אליאסי), "שי 360" (שי חדד), "אילן בבילון" ועוד חברים בלייבל, שגדלו וצמחו יחד עם הפופולריות של סאבלימינל. רובם החליטו בשלב מסוים לעזוב את הקן החם ולפרוש כנפיים. חברי תאקט היחידים שנותר כיום עם סאבלימינל הם הזמר הים תיכוני איציק שמלי והזמר-ראפר דן פרבר ("מטרו").

עם יציאתה של סיון מהחברה משחררת תאקט כסינגל פרידה דואט שלה עם פרבר שנקרא "אבק כוכבים", שהוא סינגל מהאוסף "קול הרחוב Dance Floor", אוסף שני בסדרת "אוספי השטח, שמוציאה תאקט.

סיון בהנם, שבאה מרקע מסורתי ומחיים שהתנהלו על קו ניו יורק-תל אביב, הצטרפה ל"תאקט" עוד בהיותה נערה, שהתגלתה על ידי קובי "סאבלימינל" שמעוני כזמרת נשמה עם קול עוצמתי ונדיר.

היא התפרסמה בלהיט "אין גבולות" ("הגעתי לכאן כדי לנצח") שהוביל לאלבום הסולו שלה "דף חדש". כמו כן נשמע קולה במיטב להיטי "משפחת תאקט" כמו החידוש ל"פרחים בקנה" ("השמש תידום, בין עזה לרפיח").

>> זמר החתונות של כל הזמנים: ליאור נרקיס