למי שלא זוכר, לכבוד העונה החדשה של "אייל גולן קורא לכם" הזמנו אתכם לבחור את חמשת השירים הכי טובים שלו לדעתכם. ההמונים הצביעו, התוצאות נספרו, והיה אפשר להגיע להכרעה בשאלה הקשה - מה השיר הכי אהוב של אייל גולן. אז ביומיים האחרונים, אחרי פרקי הפתיחה של "אייל גולן קורא לכם", שודרה בערוץ 24 תוכנית מיוחדת עם מצעד השירים לפי הבחירות שלכם כאן. הנחו אותה איציק זוהר ואופירה אסייג (השופטת החדשה בפאנל). כל זה קורה בתזמון מדהים לעובדה שאמש אייל גולן הגיע למעמד פלטינה משולשת על מכירות של למעלה מ-90 אלף עותקים מאלבומו החדש "רחוק מכאן".

"איך אפשר לבחור בין מאות שירים של אייל את השיר הטוב ביותר", אמר דורון מדלי שהתארח באולפן, "כל שיר הפך ללהיט בפני עצמו". בשיחה עם אופירה אסייג, גולן הודה לקהל שבחר את השירים: "כל כך הרבה שנים שאני עושה מוזיקה וכל השנים הללו יש קהל שמלווה אותי – הקהל שלי. אני מודה כל כך לאנשים שמגיעים פעם אחר פעם להופעות, מפרגנים ואוהבים את המוזיקה ונהנים ממנה. זה לא מובן מאליו".

בין האמנים שהופיעו באולפן הייתה גם נסרין קדרי זוכת העונה האחרונה של "אייל גולן קורא לכם". את השיר שהגיע למקום הראשון במצעד, "צליל מיתר" ביצע עוזיה צדוק, זוכה מחזור ג' של "בית ספר למוסיקה".

_OBJ

הנה התוצאות, אתם יושבים?

20. נולדת בשבילי

19. שישי בצהריים

18. איפה את

17. נגעת לי בלב

16. שוב לאהוב

15. חלק מחיי

14. לקנות לך יהלום

13. דמעות

12. כשאת איתו

11. מי שמאמין

10. כל החלומות

9. מלאת אהבה

8. ואני קורא לך

7. תחזרי

6. מצטער

5. אלוהיי

4. כשאחר

3. אם יש גן עדן

2. לוחמת

1. צליל מיתר