זה כנראה היה עניין של זמן, כולם ציפו שזה יקרה מתישהו, והנה החלום של מיליונים מסביב לעולם עתיד להתגשם בקרוב: על פי פרסומים בסוף השבוע האחרון במגזין הבידור והרכילות Page Six, ג'סטין ביבר צפוי לשתף פעולה בקרוב עם BTS - להקת הקיי פופ הקוריאנית המצליחה בעולם.

"הם לוקחים את הזמן שלהם בעבודה על השיר הזה כדי לוודא שהוא ייצא בצורה המדויקת ביותר", סיפר מקורב לביבר לאנשי המגזין מבית הניו יורק טיימס. "השיר הזה צפוי להיות חלק מגרסת הדלוקס של אלבומו האחרון של ביבר Justice שצפויה לצאת בקרוב. הכל כמובן בניסיון להשאיר את האלבום בראש מצעדי ההשמעות".

עוד הוסיף אותו מקורב לביבר כי הקשר בין להקת הבנים הפופולרית לכוכב הפופ הקנדי נרקם דרך חברות התקליטים שלהם, אחרי שכזכור חברת Ithaca Holdings, אותה הקים מנהלו של ביבר, סקוטר בראון בשנת 2007, נרכשה לאחרונה על ידי HYBE, סוכנות האמנים הדרום קוריאנית שעומדת מאחורי תגלית הקיי-פופ הגדולה בעולם.

זמן קצר לאחר הרכישה, פרסמו אנשי HYBE סרטון בכיכובם של חברי BTS ובו הם הבטיחו לקהל שלהם "להמשיך לגדול, לצמוח ולשתף פעולה עם עוד אמנים מסביב לעולם" - ומן הסתם הראשון שחיכה בתור, ובאופן הכי טבעי בעולם, הוא ביבר.

אגב, החיבור המצופה בין ביבר לחברי הלהקה מרגיש טבעי עוד יותר אחרי שבעבר חברי BTS התראיינו וכינו את הזמר בן ה-27 כ"השפעה הכי גדולה על הקריירה שלהם". ומה לגבי ביבר עצמו? ובכן גם הוא החזיר לקוריאנים הצעירים באותו המטבע בדיוק כשבראיון שהעניק בעבר לערוץ E!, סיפר: "אם יש מישהו שיודע לעשות היסטוריה זה רק חברי BTS - מהקארפול של ג'יימס קארדן ועד ההופעה שלהם בטיימס סקוור בניו יורק. החבר'ה האלה יודעים לעשות היסטוריה".